Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cesta ku krase - zmena vyzoru

Príspevok v téme: Cesta ku krase - zmena vyzoru
seda mys

ahojtee ludkovia:) potrebovala by som poradit.. takze: vzdy som bola tak v uzadii.. malo zhovorciva.. taka viacmenej seda myska, z ktorej si kazdy mohol robit srandu.. ale odteraz som si povedala DOST! okuliare som zamenila za sosovky.. a do satnika som si pridala par novych kuskov.. budem chodit vzpriamenejsie, hlavne s usmevom na tvari a budem sa snazit s ludmi viacej komunikovat, i ked mi to chvilku da zabrat, kedze som dost hanblivy typ a pred niektorymi ludmi sa vyslovene citim taka menejcenna.. musim sa snazit to nejako potlacit.. a zacat si hladat stale novych priatelov a asi viac zacat chodit do spolocnosti.. a teraz taka otazka.. nevedeli by ste mi poradit co by som este mohla spravit, skor z vonkajsieho hladiska, aby som sa zmenila? nejake dobre tipy by som rada uvitala.. dakujem za kazdu radu, velmi mi pomoze, dakujem:)

TinaM

och, klikla som na ten link a po zhliadnuti nazvu skupiny/stranky by som sa tam uz len z principu neprihlasila...to co je za nazov a v akom jazyku akoze?

technika5

Cawte ženy,damy dievcata.....ak mate zaujem o zaujimave navody na makeup,uces alebo nechty ci poradnu pre problematicku plet,vlasy...radi vam poradime
www.facebook.com sem :D

technika5

Cawte ženy,damy dievcata.....ak mate zaujem o zaujimave navody na makeup,uces alebo nechty ci poradnu pre problematicku plet,vlasy...radi vam poradime kukniwww.facebook.com sem :D

ja ja

Ahoj :) potrebovala by som pomoc, moje vlasy sú dlhé tmavé s cestičkou na bok a spľasnuté, a chcela by som nabrať pekný objem :) ako ??

hehe

ahoj ja by som prosila poradiť čo mam robiť so svojou kučeravou nezkrotnou hrivou ktora je už bez lesku ..nemožem si poriadne urobiť ani cop pretože mi všetko odstava ..skušala som už aj žehliť ale to mi ževraj nepristane a mam z toho zničene vlasy i ked použivam rozne spreje aby sa mi neničili ked ich žehlim alebo fenujem ..chcem dosiahnuť pekne leskle kučierky len neviem ako dakuj

mar-ka

sedej myske: no ja si myslim, ze si zacala vyborne - hlavne tym usmevom. lebo keby si mala najsamlepsie saty a najsamlepsi makeup na ksichtiku a tvarila by si sa ako kysla uhorka asi by si tym vela ludi neocarila. Prajem Ti vela slniecka v srdci a dostatok zdraveho sebavedomia.

fraisee

licenie, vlasy, depilacia.. ale ak chces zo seba spravit niekoho ineho, dopredu hovorim ze to nejde. pokial konecne sa chces zclovecit tak gratulujem. hlavne aby si vyzerala sviezo a zdravo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cesta ku krase - zmena vyzoru - Fórum - ZDRAVIE.sk