nedokazem sa uvolnit pri sexe

Príspevok v téme: nedokazem sa uvolnit pri sexe
klea_21

ahojte, mam taku trosku trapnu otazocku. S priatelom spim uz asi 2 mesiace a nedokazem sa uvolnit pri sexe. Som ako drevo...uz my aj sam hovori, ze ho to trapi..ci je to hamblivost ci co neviem..mozno trocha, pripada mi to troska smiesne, ze by som mala vzdychat alebo stonat. On ked to robi, tak mne to vobec nevadi. Bojim sa, ze sa strapnim. Neviem, ako to robite baby, ked spite s chlapom. Ked si pozriem eroticky film alebo nieco tvrdsie tak sa viem bez problemov urobit,vtedy mi nic nevadi. Ale ked som s nim, tak sa zacnem hambit, ze sa strapnim a tak. Mala som v zivote 3 sexualnych partnerov a ani pri jednomu som nedosiahla orgazmus..paneboze..mam 22 rokov..please poradte nieco. Dakujem vopred

D_nika

veva30, skus si ho posadit, je to intimnejsie a nemusis sa citit tak "pod dohladom" :-) a tak sa budes o neho aj viac triet, ked sa budes hybat... myslim, ze vies, co myslim, ak nie, mrkni si www.polohy.cz ;-)

D_nika

lenusqa, trapne?? prosiiiiiiiiiiim ta :-D Ved to chlapa rajcuje nenormalne.. Ja som mojmu milacikovi naznacila, ze budem tichsia a on ze nech sa neopovazim :-D Tak neboj a vzdychaj (len nie herecky..) :D

veva30

Ahoj kocky!Ja mam tiez podobny problem s orgazmom. Rada by som ho dosiahla pri jazdeckej polohe, ktoru ma moj novy partner najradsej,ale neviem ako na to. Jedna vec je, ze sa neviem pri tejto polohe uvalnit, pretoze mam problem, ze sa na mna pozera a mne je trapne ako sa pri tom tvarim a druha vec je, ze neviem ci sa mam naklonit viac dozadu alebo dopredu,aby som si drazdila klitoris.Akosi v tejto polohe toho vela necitim. Neviete mi poradit nejaku techniku?

envy

klea, ja mam 20 a po dvoch mesiacoch sexovania s priatelom som este vzdy myslela na to, ze sa mi natriasaju prsia, ked som hore :DDD

to prejde casom a aj ty budes vzdychat, neboooj :)

cicusqa

ha..sampus, no moze byt..ale skus napriklad masaz, pomasiruj ho a popros nech pomasiruje aj on teba, ale nie intimne partie..tie az neskor, napriklad okolo prs, stehna a pod...zarucene ta to uvolni, a potom nebudes mat problem sa mu vzrusenim oddat;-)

lenusqa

fu..konecne som daco nasla, mam presne ten isty problem ako ty, fakt nebude divne ked budem vzdychat? teda, ja vzdycham ale nie moc nahlas..takze

katty19

pri sexe treba vnímať partnera ako spriaznenú dušu, niekoho, kto sa rozhodol stráviť túto chvíľu s tebou, práve túto chvíľu, lebo sa mohol rozhodnúť aj pre niekoho iného, nikto ho nepresviedčal, sám sa nechal zlákať a my skoro ani nevieme čím:)

uvolnenie, je záležitosť duší a nie techniky:)