chcem skusit nieco nove..

spionka

agina
pravdaze nie. uz vtedy som pisala, ze bola chyba, ze som na to len pomyslela.. a vobec som nevedela ze je zenaty a ani ze ma dieta..

sviniar jeden.. keby som to bola predtym aspon trosku tusila, tak by som s nim nesla ani len na kavu

xyxy

Špionka, niečo tu nesedí. Píšeš, že paetnera MILUJEŠ a že to funguje. Napriek tomu chceš skúsiť sex s iným.To je prekvapujúce, lebo podla mňa , keď niekoho milujem, tak nemám chuť na sex s niekým iným.
Podla mňa potom teda svojho priateľa nemiluješ, iba si to myslíš. Keď vzplanieš ozajstnou láskou, tak potom určite nebudeš mať také chúťky - tolko moj názor.

spionka

povedala som, ze mi to nepovedal, a ze mi tvrdil, ze nema ani priatelku a chcel by uz vztah.
neskor som sa dozvedela, ze ma aj dceru..

spionka

agina
neuveris co sa mi v praci stalo...
stretla som svojho kolegu (vola sa Erik) a trochu sme sa rozpravali.. povedal mi, ze by chcel mat v KE priatelku (nebyva v kosiciach) a zavolal ma na kavu a chcel, aby som prisla za nim po robote t. j. o 22,00 a mozme si niekam vyrazit a potom mozme ist k nemu.. a pritom ma chytil za zadok.. jednoducho, daval mi ocividne navrhy..
ked som mala pauzu, isla som s kolegynou na obed. opytala sa ma, ci nieco riesim s Erikom. POvedala som ze nie, ze to skor on chce nieco riesit so mnou. a potom povedala: "Vedela si ze je zenaty?"

agina

Spionka...tak to je chvalihodne, ze si kolegu odmietla a priznala si sa k svojmu priatelovi.Je to urcitym sposobom take male vitazstvo.Na druhej strane si myslim, ze ak sa ti kolega nezhnusil, ze ta budu take "hriesne" myslienky stale obchadzat.

Soraja

spionka spravila si super vec a vazne si ma potesila. Som rada, ze si sa takto drzala, chcelo to vela sily, ale vidiet, ze si spravna zena, a ze svojho priatela naozaj lubis. :-)

spionka

ked sa na to spatne pozeram, nerozumiem ako som vobec nadtym mohla rozmyslat.. uz len kvoli tomu som zo seba sklamana