laserová operácia očí

ls

ahojte, som 2 týždne po laserovej operácii očí, no nám stále zahmlené videnie, neostré, neviem, bojim sa,že to nevyšlo. Mala som dioptrie 4,00 a 3,75. Prosím napíšte Vaše skúsenosti po operácii, aké to bolo.... dakujem

dajana

ja som bola v Košiciach, 3F - Mikrochirugia oka. tie prvé 2-3 dni to nebolo u mna také strašné ako to opisujú iní, no možno má každý iný prah bolesti, len teraz je to trocha obmedzujúce, na webovej stránke opisujú takéto prejavy ako napr. zahmlené videnie alebo problém vidieť do blízka.... atd, dokonca až niekoľko týždnov, tak mi ostáva len dúfať, že to vyšlo a že sa to upraví. ved uvidím 6. idem na kontrolu, držte mi palce...

kacicka

ja som tu operaciu absolvovala pred asi 4 rokmi v kosiciach.som velmi spokojna.no ja som videla ostro asi po 5.dnoch.dioptrie som mala 4,5.mozno by si mala zajst za doktorom ako to vyzera s tvojimi ocami.

kačik

ahojte, ja sa tiez rozhodujem, ci takuto operaciu podstupit... moja babka bola v centre mikrochir.oka v BA na gagarinke kvoli sedemu zakalu a v ten den tam bol aj dedusko, ktory mal okolo 70r. a od 13tich nevidel a po tej operacii zacal vidiet, tak sa moj oco rozhodol, ze pojdem aj ja, mam dioptrie -5,25 a -5,50- ako dieta som mala je*nutu ocnu, ktora mi zvysovala lazdeho polroka o pol dioptrie a znicila mi zrak...ale chcem vediet vsetky pre a proti..
DAJANA: a kde ti robili operáciu? lekar ti nepovedal, ze takto budes nejaky cas po operacii vidiet?