Co to vyteka z penisu este pred ejakulaciou?

Nikpia

monikka ma pravdu...a to potom budes 100krat lutovat..a si myslim ze je lepsie dat 60 alebo 90sk za kvalitne 3kusy kondomov ako potom 7000sk na potrat..ak to znovu nahodou nezdrazelo..a kedze mas len 15 ROKOV povolia ti potrat len so suhlasom rodicov...tak si fakt nieco nastuduj a netvar sa ako sedliacka z dediny co to robi v sene v stodole za domom...bo ti ani kostol nepomoze

monikka

nikpia, dobrá si. :) zabavila som sa. a ty, jožka si fakt radšej naštuduj niečo o sexe. bo keď posexuješ a potom zistíš, že bolo treba aj kondóm použiť, bude neskoro.

nikpia

heee hee...chosefina bude kocikovat.heh...teda mas sice 15, tvaris sa uz dospelo ale rozum faaakt nikde...a sedliacizmus riadny...sak len experimentuj..uvidis o 9mesiacov.ehehehehe...heheheheheheheheh.....a pocuvaj dobre rady..ze slovencinu sa uc..a nie len to...sak skola ti o chvilu zacina...teda uz v pondelok..hehe..tak si predstav ze do druhaku pojdes ako mamicka..heh...noo teda...fajne fajne...a mimochodom to co mu vyteka pre ejakulaciou..ta tekutina...to sa mu cisti mocova trubica od mocu a vytvara tak cistu cestu pre ejakulat..takze ak ta s tou rukou kde mal nejake svinstvo stastia ''vypalcoval'' tak sa mozes tesit na nejaku kvasinkovu infekciu...taaakze...ak si nahodou este gynekologa nenavstivila....mas sa na co tesit..hee...vela stastia

fraisee

vravim, decka... ja bych vas riadne vyplieskala. radsej sa uc slovencinu, vyjadrujes sa ako posledny vidlos nevzdelany..

chosefina

fraisee:ale ja som sa ta nepytala ze ci suhlasis z tym co robim....prosila som o radu a ty si ssi len ukojila svoju tuzbu pokusit sa ma priviest do rozpakov alebo co...nabuduce ak dakto potrebuje pomoc tak povedz to na co sa pyta....ostatnym dakujem za rady

Volumka

no ide o tzv. predejakulačnú tekutinu, ak som to správne z tohto pochopila a áno, tá môže, ale nemusí obsahovať spermie, tak si na to dajte pozor...

fraisee

zastavam nazor ze s takymito vecami treba zacat v zrelom veku, ne v puberte, ked s detiskami hormony plieskaju a poriadne ani neviete co na co mate.