Orgasmus poradte

misiiiii

ahojte, ja mam tiez taky problem ze moc zvlhnem, ja sa priznam ze som este orgazmus nezazila, len skoro...ani neviete kao vam zavidim....no rada by som,,,,,ale viem odovodnit to ze preco dosiahnes orgazmus ked niesi az taka vlhka,,,,no orgazmus vznika ked sa drazdia urcite body, a ked si velmi vlhka tak je to trenie mensie a ked si menej vlhka tak je to trenie vecsie,,, toto ,ozes povedat aj svojmu priatelovi,,,,snad to pochopia a nebude si mzslit ze ten orgazmus predstieras....vela stastia

zornica

Ahoj, nahodou som sa dostala na tuto stranku .,precitala som si co ta trapi ,,,, tento problem mam aj ja som rada ze niesom sama ale tiez by som chcela vediet co stym

romera

no ja mozem orgazmus zratat na jednej ruke, co som dosiahla s chlapom, a to už 10 rokov pohlavne zijem....je to smutne, ale presne ako sa tu spomenulo tak sa najlepsie spravim sama. :-(

zuuzu

tina...ja mam presne ten isty problem co ty...ze ked zvlhnem uz to trosku upada...volumka dakujem, a mas pravdu ta poloha je najlepsia bo presne tak to robim aj ja ale ked vela zvlhnem tak to uz je trosku horsie..

Volumka

lenka viem, že to máš rada, ale uvedom si, že to má jeden malý nedostatok. Nespravíte sa navzájom. Podľa mňa nie je fakt nič krajšie ako moment, keď sú obaja partneri zosúladení a dosiahnu orgazmus rovnako. Mne sa to pár-krát na vlas takto podarilo a musím Vám povedať, že to bolo to najkrajšie čo sa mi mohlo stať... až sme sa na konci obaja od toľkej radosti smiali... (hormón šťastia)

lenka80

caute baby, ja si s takymito vecami hlavu velmi nelamem, ja lubim oralny sex a priatel mi tam dava este prsteky, vsetko spolu zosuladi a potom som v takom nebi ze ani neviem ci dosahujem vaginalny ci klitorialny ci obidva naraz =)

Volumka

Tina a vieš prečo sa spravíš rukou? Lebo sama najlepšie poznáš svoje miesta a tým, že si na ňom a ako som už povedal krúžiš atď... to máš to isté ako kebyže si sa robila rukou a takto dosiahneš orgazmus isto... ja som na to tiež musela prísť sama...