Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotne s krvnou sk. rh negativ

dd

pridam aj ja skusenost..moja mama je rh-, otec rh+, sme traja surodenci, vsetci zdravi..ja uz som tiez mamicka, mam 0-, manzel A+, dcerka zdedila po manzelovi A+ po porode mi pichli injekciu, cez tehu sledovali protilatky, vsetko je v poriadku a planujeme do buducna aj dalsie prirastky..

inka

neboj je to ok,daju ti pravdepodobne injekciu s protilatkami.na poradni ti stale isto kontroluju krv,kvoli tomu.ja som mala ten isty problem,obidva moje pôrody sa dobre skoncili deticky boli zdrave.

vlasta hunyakova

ahoj chcela by som sa opitat mam krvnu skupinu O negativ a moj priatel ma O rh + a v nemocnici mi povedali ze mi daju v 28 tyzdni niejaku injekciu je to v poriadku nehrozi nam nic som prvorodicka a mam strach ci je to ok

bababa

moja skusenost, mam rh -, exmanzel Rh +
prve dieta bez problemov, tesne po porode mi pichli nejaku injekciu,
druhe dieta malo slabu zltacku, neviem ci bol na vine Rh alebo preto, ze sa narodil o nejakych 10 dni skor.

kristián

Ja sa chcem spytat:mám rh negativ krvnu skupinu a priatelka pozitivnu a ci nieje problem s otehotnenim?dakujem za odpoved..

mušiak

Ahojte. Mám Rh faktor mínus. Viem mi niekto povedať, ako je to s rôznymi Rh faktormi u manželov pri 3. tehotenstve? Môže byť problém s bábätkom, alebo stačí, keď po 1. a 2. tehotenstve mi pichli injektciu.

mata

Ahoj ja mám 25 a krvnú skupinu rh negatív a už 8 mesiacov sa teším z krásnej a veľmi aktívnej dcérky.Problémy som nemala žiadne väščie ako ostatné tehuľky akurát som bola chudokrvná,ale ináč všetko v pohode.Takže žiadnu paniku,určite bude všetko v najlepšom poriadku.Ja som sa tiež bála ale môj gynekológ mi všetko dopodrobna vysvetlil a upokojil ma.Tak sa vytešuj ako ti krásne rastie bruško a nemysli na nič zlé.a za pár mesiacov budeš mať doma malé šidielko ako ja.Tanka ma 8 mesiacov a plno energie a narodila sa zdravučká.3800 g a 52 cm.S pozitivnou rh skupinou.Tak sa opatruj a všetko dobré.Maťa a Tanka.

evusa2001

ahoj sne27
xi ja som mala prvy termin 29.2 2008 a teraz mam 22,2 no a teraz po novom to ma byt na valentina.
tak som zvedava ja cakam druhe tak hadam to pride skor....nech to mam uz za sebou..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tehotne s krvnou sk. rh negativ - Fórum - ZDRAVIE.sk