Laserová operácia očí

luffia

ahojte,tak ja som bola operovaná vtedy ešte v Leberfingeri u Dr.Veselého,teraz sídlia na Gagarinke v ba a musím povedať,že super.Dala som si operovať obidve oči naraz už je tomu 6rokov,aj pôrod som prežila s očami,nič sa mi nezhoršilo.operovali mi krátkozrakosť 3,45 a nebanujem,išla by som na to hocikedy ešte raz.všetky potrebné vyšetrenia si robia tam,človek príde a povie že chcel by si dať operovať oči,oni s vami najprv spravia pohovor a upozornia na možné riziká a ked súhlasite tak spravia rad vyšetrení a operácia je bezbolestná,následne na to asi 2 dni je také rezanie v očiach dá sa to prežiť.Ja ked mám nejaký problém s očami /zápal,alebo čokolvek iné/zavolám do mikroch.oka a sú tam vždy veľmi ochotní vyšetriť zrak,takže ja doporučujem,ale robia to iba od 18.r aj to je taká hranica,lebo telo sa ešte vyvíja,hlavne nesmú dioptrie rásť,tie musia byť ustálené.čaute okane

jenny77

ahojte...ja planujem ze by som v lete isla na tuto operaciu. neviete mi povedat ako dlho je treba sa dopredu objednat? ked by som napriklad chcela ist v maji tak kedy sa mam asi objednat? a ako to tam funguje? pojdem najprv na dake vysetrenie a potom pridem inokedy na zakrok? a este by som sa chcela spytat ze ked chcem ist v lete na dovolenku nebude to problem? lebo viem ze prve dne nie je dobre byt na slnku. diky

Slavkapt

Zdravím..Chcela by som poradit,,, mám 15 r. chcela by som ist na laserovu operaciu , ale neviem , ze ci sa moze od 15 alebo 18rokov.. Dakujem :-)

evca999

Zdravim, vie mi niekto poradiť, ci sa clovek, ktory absolvoval leserovu operaciu oci, musi vyhybat saune a ako dlho? Dakujem

lukkyy

Ahojte.mam taky problem...nosim dioptrie.1/4tusim slabucke celkom ale aj tak by som sa ich chcel zbavit.Poradite mi prosm ako najlahsie a najrychlejsie ???DAkujem

myopica

ocni lekari udavaju, ze u 20% zien sa po tehotenstve moze zhorsit kratkozrakost, nie vsak vyrazne, cca 0.5 - 0.75 D.
ja patrim k tym "stastnym" 20%, po 2 tehotenstvach sa mi vsak zhorsil zrak az o 2.5 D. to znamena, ze ak by som si dala laserovou operaciou pred tehotenstvom vykorigovat myopiu na 0 D, teraz by som znova mala -2.5D.

moxinka

Ahojte, o tyzden idem na operaciu oci mam -5 a zaujima ma, ci nasledne tehotenstvo a porod nemozu negativne ovplivnit zrak. Nie ze si dam zoperovat oci a potom sa znova hned pokazia. Predasa len je to nemala suma a stres. Nechcem to podstupit zbytocne.

a2

vsetkym odpovie na otazky doktor Juhas ked si otvorite stranku oftum v aupar tower, tam ma kontakt na e-mail. je velmi ochotny a odpovie hned. ja tam idem v decembri.