Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserová operácia očí

Slavkapt

Zdravím..Chcela by som poradit,,, mám 15 r. chcela by som ist na laserovu operaciu , ale neviem , ze ci sa moze od 15 alebo 18rokov.. Dakujem :-)

evca999

Zdravim, vie mi niekto poradiť, ci sa clovek, ktory absolvoval leserovu operaciu oci, musi vyhybat saune a ako dlho? Dakujem

lukkyy

Ahojte.mam taky problem...nosim dioptrie.1/4tusim slabucke celkom ale aj tak by som sa ich chcel zbavit.Poradite mi prosm ako najlahsie a najrychlejsie ???DAkujem

myopica

ocni lekari udavaju, ze u 20% zien sa po tehotenstve moze zhorsit kratkozrakost, nie vsak vyrazne, cca 0.5 - 0.75 D.
ja patrim k tym "stastnym" 20%, po 2 tehotenstvach sa mi vsak zhorsil zrak az o 2.5 D. to znamena, ze ak by som si dala laserovou operaciou pred tehotenstvom vykorigovat myopiu na 0 D, teraz by som znova mala -2.5D.

moxinka

Ahojte, o tyzden idem na operaciu oci mam -5 a zaujima ma, ci nasledne tehotenstvo a porod nemozu negativne ovplivnit zrak. Nie ze si dam zoperovat oci a potom sa znova hned pokazia. Predasa len je to nemala suma a stres. Nechcem to podstupit zbytocne.

a2

vsetkym odpovie na otazky doktor Juhas ked si otvorite stranku oftum v aupar tower, tam ma kontakt na e-mail. je velmi ochotny a odpovie hned. ja tam idem v decembri.

ivan.8

no este som zabudol ze nevidim do dialky , do blizky vidim pekne, ja uz fakt neviem co mam robit...pls ako sa to vola ked vidim do blizky a do dialky nevidim...dufam ze to nieje dalekozrakost, lebo na to sa da ist az od 35 rokov tusim...pls poradte

ivan.8

cawko vsetci, mam 15 rokov a dioptrie 2 a 2,25...rad by som siel na operaciu oci ...chcel by som sa na strednej skole venovat PC a aj celkovo...ale vzdy ked som doma a som mozno 2 hodiny na PC kuknem do zrkadla a mam cervene oci...s tym sa tiahne aj neustale zhorsovanie zraku, uz 2 roky.viem ze operacia oci je skvela a nemusim nosit okuliare, ale kebyze potom opät pracujem s POCITACOM, zhorsovalo by sa mi to?...prosim za rychlu odpoved ...a este, je ta operacia mozna od 15 alebo 18 rokov?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laserová operácia očí - Fórum - ZDRAVIE.sk