Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysetrenie krvi - lymfocyty

fira

prosim Vas chcem sa opytat na znizeny celkovy pocet lymfocytov,co by to malo signalizovat.Norma podla alpha medicalu je 1,00-3,6 a dcera (dospela) ma 0,88, cize znizeny absolut.pocet lymfocytov.
Odpovie mi niekto fundovany?
budem velmi rada

martinafrolikova

Dobrý deň chcem sa opítať dcera je dost často chorá bude mať peť rokov teraz má výsledky lymfocyty 51,70 hranica je 20-39.neutrofily39,40 norma 50-70 .monocyty 2,00 norma 3-8 môžte mi povedat či je to doré dakujem

karin

Dobry den, chcela by som sa spytat co znamena znizena hodnota lymfocytov na 17,8%. Kedze norma je 24-45%. Ma to nejaku suvislost s tehotenstvom? Dakujem.

tinusska

dakujem velmi pekne... prave dnes som si bola pre kartu, idem koznemu, tak uvidim... zlakla som sa, ked prave to bolo vyznacene...

adi

Nerob si starosti, ja som robila desat rokov u vseobecneho lekara odberi krvi. Moj sef sa pri takych hodnotach velmi nepozastavil. Mam teraz na mysli, ze to fakt nieje az tak vysoka hodnota, aby si si robila starosti. Lymfocyty reagujú zvysenými hodnotami pri roznych druhoch virusov, takze to je tazko povedat preco ich mas zvysene. ale ako som uz povedala, staci oslabeny organizmus nejakym nachladenim a uz mozu byt zvysene. Chod po 4 týzdnoch na kontrolu a uvidis aky budes mat vysledok.

tinusska

ale to ja neviem... bo aj niektore ine vysledky som mala mimo normy,tam nebolo nic, ale tuto mam perom zakruzkovanu... tak preto neviem....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysetrenie krvi - lymfocyty - Fórum - ZDRAVIE.sk