POPRVĚ ?

miri413

tak bez kondomu by som urcite nic nerobila...len je cudne ked 16-rocna baba pojde k lekarovi a bude si pytat antikoncepciu, aj ked teraz su uz ine casy...mno, este sa na to necitim...

nanni

POSTACI TI KONDOM NA PRVE RAZY..JA SOM NEMALA INU FORMU ANTIKONCEPCIE AKO KONDOM ASI PRVY ROK...LEBO SOM MALA 16 ROKOV..POTOM KED BUDES CHCIET JE TO LEN A LEN NA TEBE CI POJDES LEKAROVI ABY TI PREDPISAL TABLETKY..URCITE JE TO SPOLAHLIVEJSIE ALE KONDOM MAJ AJ TAK VZDY (CHRANI PRED POHLAVYMI CHOROBAMI) NIE LEN PRED OTEHOTNENIM. :)

miri413

tak ako citas =) strka ti palec do vaginy. ale nemusi to byt len palcom ale aj inymi prstami, ci viacerymi...
a mohol by mi plz dakto odpovedat na moju otazku tam nizsie uvedenu?

nanni

VERONIKA..TY SI TO MALA SKORO TAKE ISTE AKO JA.JA SOM MALA 16 MOJ CHALAN 22 AJ MNA PREDTYM VYPRSTOVAL A PRIPRAVIL MA AMALA SOM ISTOTU ZE VIE CO MA ROBIT..NICOHO SOM SA NEBALA A PROSTE SOM VEDELA ZE TO HCEM S NIM..DOTERAZ SME SPOLU A JE TO SUPER..MOJE POPRVE BOL ASI NAJKRAJSI ZAZITOK DOTERAZ V ZIVOTE...BOLO TO KRASNE.NIE NEKRVACALA SOM BOLET TO BOLELO ALE UZ ASI PO 1000000TY KRAT PISEM ZE TA BOLEST JE KRASAN BOLEST!

veronika

Môj prvý chalan mal 25 a ja som mala sladkých 16, žiadna krv ani bolesť, predtým ma vypalcoval ale ani vtedy nič...milovanie to bolo krásne naozaj, orgazmus som dosiahla tiež, ale asi po druhom čísle..aj prvý sex môže byť krásny, len si Vás priateľ musí pripraviť...a ja som vedela okrem toho, že ho veľmi chcem, a že ak by sa niečo stalo, že on vie všetko vyriešiť, ani som sa ničoho nebála. Bolo to úžasné.

kixi

hmm taka dost trapna otazka baby...ked ste sa prvy krat vyspali s chalanom a krvacali ste...no a potom ste to ako riesili hned ste sa isli umyt(osprchovat) alebo ste sa este maznali... ako ste to rieslili? neviem si to predstavit...:-)

miri413

ja sa nebojim nicoho co sa tyka sexu, ale tych nasledkov potom...staci len kondom? nebude lepsie brat aj lieky? ibaze mam len 16, tak nefim...

tiňuška

a možem sa opýtať čo závidiš? čo si xela krvácať alebo čo? podľa mňa to ej úplne jedno či krvácaš alebo nie ale ide o to s kým si to prežila