akej farby je panenska blana

001

prosim vas porate mi pozeram sa do zrkadla ale nevviem ci to je blan je to male asi troska vecsie ako spendlikova hlavicka a keby naozaj bola pretrhnuta tak ja som ani necitila

barbi33

Panenska blana moze mat rozny tvar, je rovnakej farby ako okolita sliznica a nachadza hned pri vstupe do posvy. Je to urcite nakopenie tkaniva pri vstupe

blondula

co ides sexovat so "sliepkou" ked ta zajima ci ma zviera blanu ! :DDDDD
....aj tak si myslim,ze "prist" o panictvo je v prvom rade ten akt,ze je to prvy krat !! sak je urcite nejaky pripad,ked zena tu blanu nema !

panatko

Mám 27 rokov, keď som mala 15 bola som 1x u gynekológa a ten my povedal, že či okrem klasiky praktikujem aj orálny sex , mne to skoro vyrazilo dych,pretože som v panna až do teraz, tak neviem, či to nejako prasklo samo, alebo ... Môj terajší gynekológ sa ma na to, či som panna nikdy nespýtal ... tak neviem, panna som, ale v podstate asi nie .... tak teraz neviem, je mi divné spýtať sa ho to, keď som si dávala nového gynekológa ... ani, keď ma vyšetroval, nič o panenstve nehovoril, tak neviem, .... má niekto podobný zážitok ? tak mám , alebo nemám panenskú blanu .... ????????

Ljenocka

Panenská blana sa samovolne pretrhnúť určite nedá.a ani pri športe!ona sa tam nehompála a svalstvo je dosť silné na to aby tomu zabránilo.pokým si do vagíny pri masturbácii nič nepcháš,nemusíš sa báť!ja pri vzrušení bývam veľmi vlhká takže ani prvý sex ma nebolel a ani som nekrvácala.