Ako zmenit jeho nazor:(

Príspevok v téme: Ako zmenit jeho nazor:(
duduuuuuuuuuuuuuu

ahojte... potrebovala by som mensiu radu ohladom vstahu...rozisla som sa pred rokom s chlapcom priblizne vtedy to bolo...ale stale si pisem a rozhadam a potom znova pisem...po nejakom dlhsom case som skusila znova ale cez ten cas bez too pisania som mala znamosti a aj chlapca nic vazne...a stale ho mam rada ..som s nim v kontakte len cez net:(((...skusala som davnejsie stretko a zel to dopadlo...a preto chcem ist nato moc pomaly...mam ho strasne rada chyba mi ...vsetko bolo take pekne len keby som aj nezavahala...:(((...a u zs5 nechcel...cchem o radu ako ho ziskat s5... ako necem klasike ze vyckaj atd... ako ho uputat znova ...a ja mam stale pocit ze ma ma rad alebo on to citi zomna a paci sa mu to ale nic viac?:(...neviem kedy m uto dojde ale bojim sa ze to uz bude strasne neskoro:(...mi jeho chyby nevadia uz nic vobec su tam chyb lenez nesu pre mna podstatne :((...nespala som s nim..a boli sme spolu pol roka...nevem co uz robit po rozchode nic mi nevychadza v zivote proste to uz neide ako kedysi:((...hovori sa laska je trpezliva jo som az moc no co mam robit?:(((