Posunutie menstruacie + antikoncepcia

Príspevok v téme: Posunutie menstruacie + antikoncepcia
katarina

Ahojte. Zacinam prvy krat uzivat antikoncepciu (konkretne Regulon).Ako mi uz bolo povedane prvu tabletku uzijem v 1 den menstruacie, uzivam 21 dni a potom 7 dni pauza bez tabletiek a potom opat 21 tabletiek atd. Menstruacia mi zacne cca 5.8. Nakolko 26.8. idem na dovolenku a prave koncom dovolenky by som mala dostat dalsiu menstruaciu, dala som si predpisat i tabletky na oddialenie menstruacie (Norethisteron). Preto sa chcem spytat ak si oddialim menstruaciu, cize pocas tych 7 dni co nebudem uzivat antikoncepciu predpokladam ze menstruaciu nedostanem, ci mam uzivat normalne dalej antikoncepciu ako obvykle a menstruacia sa dostavi pocas uzivania. Moze to byt tak? Pripadne ako to ovplyvni datum dalsej menstruacie? Dufam ze som to napisala zrozumitelne a nepoplietla to:) Za odpoved vopred dakujem.

jankaaaaaaaaa

ano tak, a ked uz , nabuduce si precitaj letak a budes vediet odpoved hned a nemusis cakat na odpoved na nejakom fore kde ta odpoved nemusi byt vobec spolahliva

1angelina23

Ak som oddialovala menzes HAK.. cize som ich brala 42 dni vkuse,teraz nasleduje klasickych 7 dni pauzy a na osmy si dam tabletku? :o)) tak mi to povedala gynekologicka,len sa uistujem ci si to dobre pametam,nie ze to popletiem

geekygirl7

Navyše chránená tak či tak nebudeš, ak by si ju hned 20.7 (dnes) začala brať.
Okamžite si chránená len ak ju začneš užívať v prvý deň menštruácie!

rew

vrla> tabletky zacni brat od prveho dna menstruacie, zatial pouzi kondom alebo pharmatex. Mozno ta 24.7. bude aj tak boliet hlava a zbytocne si tak dobabres cyklus. Nerob somariny, nie su to lentilky.

vrla

dobry den ja sa chcem spitat teras zacinam brat prvy krat antikoncepciu maitalon a moj problem je ja by som hned potrebovala zobrat ale este nemam menstruaciu ja us deti mam stiri a nechcem viac chcem si ju zobrat 20.7 2011 a menstruaciu mam dostat as 3.8 a pravda je ze chcem mat sex 24.7 pomoze mi to nejako ak mi vie niekto poradit nech poradi ja .viem je to tak narichlo prosim potrebovala by som to cim skorej vediet vopred dakujem

rew

ivanecenka> stastny to clovek.. ja som to skusila raz a mam spinenie uz treti tyzden a dnes to uz vyzera ako menstruacia.. (este mi zostava 7 tabletiek do pauzy). tak len dufam ze je to z toho posuvania a ze nieje aj iny problem.. a spravila som to prvy a posledny krat :) radsej tri dni na dovolenke menzes ako celu dovolenku toto :)

ivanecenka

čaute, ja už celkom dlho každé leto beriem neustále antikoncepciu bez 7dňovej prestávky a menzes nemám, ale neodporúčam to naťahovať na viac ako 4 balenia po sebe, potom začne telo blbnúť... aspoň to moje začalo:)

moka

dobry den chcela by som sa opytat, ked idem brat prvy krat antikoncepciu (REGULON)a som po menstruaci, mozem ich brat od 1jula ci musim pockat az na dalsiu menstruaciu?? dakujem