Posunutie menstruacie + antikoncepcia

Príspevok v téme: Posunutie menstruacie + antikoncepcia
katarina

Ahojte. Zacinam prvy krat uzivat antikoncepciu (konkretne Regulon).Ako mi uz bolo povedane prvu tabletku uzijem v 1 den menstruacie, uzivam 21 dni a potom 7 dni pauza bez tabletiek a potom opat 21 tabletiek atd. Menstruacia mi zacne cca 5.8. Nakolko 26.8. idem na dovolenku a prave koncom dovolenky by som mala dostat dalsiu menstruaciu, dala som si predpisat i tabletky na oddialenie menstruacie (Norethisteron). Preto sa chcem spytat ak si oddialim menstruaciu, cize pocas tych 7 dni co nebudem uzivat antikoncepciu predpokladam ze menstruaciu nedostanem, ci mam uzivat normalne dalej antikoncepciu ako obvykle a menstruacia sa dostavi pocas uzivania. Moze to byt tak? Pripadne ako to ovplyvni datum dalsej menstruacie? Dufam ze som to napisala zrozumitelne a nepoplietla to:) Za odpoved vopred dakujem.

Ema132

ja mam Lyndinette 30 a antikoncepciu som brala uz parkrat bez tej prestavky bo som potrebovala nemat menstruaciu...a ani nebola...hned ked doberies jedno balenie 21 dnove tak nerob ziadnu prestavku a zacni brat druhe balenie..bez prestavky do konca:) pocas toho druheho mesiaca sa moze objavit spinenie, myslim ale ze to je individualne...a ja co mozem povedat tak mavam velmi naladove stavy pred a pocas menstruacie..a ked uzivam tabletky bez prestavky tak ich mavam ajtak..a dlhsie..:/

Aduliena

Ahojte, chcela by som byť v lete bez menzesu. Beriem HAK, tak som si myslela, že budem brať hak v kuse celé dva mesiace a pauzu si spravím až v septembri. Robila to už niektorá z vás? Užívam Lyndinette 30. Díky za rady.

liwi

ahojte chcem sa spytat ze ked si nasadim hak iny den ako prvy den menstruacie ci ju dostanem v ten datum ako som mala alebo nie

kaktuska

Ber ich zmiernia ti spinenie a mozno aj uplne zastavia menzes ja som tiez raz chcela posunut na 2 dni a nestihla som to no napriek tomu som uzila este tabletky na tie dva dni a za den sa to zmiernilo a keby som brala dalej tak hadam aj uplne zastavilo. Tak ich rychlo zacni brat.

gic

ahojte,vie mi niekto poradit?pred tyzdnom mi mala dojst menstruácia.pretoze som si ju chcela posunut som este minuly tyzden zacala brat antikoncepciu.pani v lekárni mi povedala,ze ich nedostanem 21 dni,pokial tabletky trvaju.lenze ja som zacala spinit.mozem este aspon do vykendu posunut tu menstruáciu niako?som zufalá,pretoze som na dovolenke.

kucka

dakujem krasne...sice antikoncepciu beriem už skoro tri roky, ale ešte som to neskušala a teraz je to viac než vhodne:)

kucka

chcem oddialit menštruaciu...nespravim pauzu v tabletkach...začnem brat dalšie balenie...nebude s tym žiadny problem??