Druhy sex a zase krv a bolest....

Príspevok v téme: Druhy sex a zase krv a bolest....
indi88

zdravim
tak mam mensi problem s partnerkou maly sme pohlavny styk druhy krat po troch dnoch a zase ju to bolelo a isla jej krv sice zo zaciatku to bolo vsetko fajn ale nechtiac som zasunul trosku hlbsie a v tedy ju to zabolelo a potom sa uz nedalo v sexe pokracovat tak som to nechal tak a ked som zvliekal kondom tak som tam zbadal krv tak sa partnerka isly pozriet a bola to jej prosim poradte este sa mi stazovala asi 15 minut po tom ze ju boli brucho a je jej nejak cudne tak prosim o radu please co to ma znamenat?

cicka99321

Ahojte,tak keby som mala povedat ja,ked som mala prvy sex tak to bolelo strasne... ale partner povedal ze dal iba polku.. neboli sme nikde na byte ale vonku... netrvalo to ani dve minuty... trocha krvi zi mna vyslo ale nie som si ista ci ju pretrhol...co myslite ?

Slaninnka

Ono to moze byt aj pri tretom a stvrtompohlavnom styku...ak by to neprestavalo tak navstivit gynekologa...teda mne osobne to zmyzlo po tretom raze ale tiez ma to bolelo a bola krvicka

indi88

qiu no neviem som sa s nou dnes o tom rozpraval a ze to tim krckom asi nebude lebo som nezasunul az tak hlboko a ani nemam nejaky velky penis taky priemer tak neviem no