strasne to pali a boli :(((

b la

no....urologicky caj som sa pokusala pit aj ja..aleee to nepomohlo...4 dni som ho pila..a potom jakoby zazrakom niektory den sa mi trochu ulavilo..som si myslela ze chvala panu bohu uz to prechadza a na druhy den ece horsie..no.....teda ja len dufam ze mas to iste co ja..ze ti dobre radim..ak je to to co som aj ja mala tak sa nemas coho obavat..nie je to nic vazne.....len treba ho fakt navstivit..a kolko mas vlastne rokov?? jaj a nieje zaco :-))

amiga

aj ked teraz uz to boli o nieco menej ako rano...to bol des...takze vravis ze to same neprejde nejakym urologickym cajom alebo niecim podobnym?

bla

hej,,chod ku vseobecnemu a on ti da papier, a urologovi som povedala zeee normalne ked cikam ma to stipe...a on sa akurat opytal ze ci je to pocas celej doby alebo len na zaciatku abo na konci a take otazky bezne ti da...nemu to bolo hned jasne..ke mas dobreho urologa tak ti da mozno tri styri otazky a vypise lieky..no a este sa ma pytal na zaciatku hned zeee ci som to mala niekedy predtym..ale nieco ti poradim..dlho s tym necakaj..bez co najskor...ja som cakala 4 alebo 5 dni ze to prejde a mi znadal ze skor de som bola....ze to same neprejde....no a ece volaco..nviem ci sa este stale musi chodit aj k obvodnemu.napriklad ked ides ku koznej prvy krat tak obvodneho uz pred tym nepotrebujes..podla noveho..ale tak ked skocis k obvodnemu tak sa nic nedeje...radsej bez..on si automaticky ten urolog zalozi kartu tvoju a ak budes mat problem tak normlane ku nemu dojdi :-)

bla

hejhej....kludne aj rukami to je jedno..alebo ked ste sa milovali napriklad niekde vonku abo to moze byt na cudzej posteli tiez..chapes co hovorim----pomoze ti urolog.....ani tie tabletky neni su drahe....ja som ani na vecko nemohla ist..strastne to palilo a bolelo.......hovorim..bez k urologovi..s tymto gyna nic nema :-))