Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chcel by som dlhsie vydrzat...

Príspevok v téme: Chcel by som dlhsie vydrzat...
vito

Ahojte, mam taky problem, ze pri sexe nevydrzim tak dlho ako by som chcel(sme chceli). Totiz sa spravim po chvily, lebo byvam tak rozvruseny sjej krasou. Po druhy krat je to uz lepsie (asi hodinka), ale stava sa, ze jej prejde chut kym sa my druhy krat postavy. A tak sa citim trosku trapne, nadarmo si robim 5-10 min. prestavky (pada kondom), ale po par vsuvnuti, sam mi chce striekat. Mame sex mesiac, myslel som ze sa to zlepsi po case.., no stale ma strasne vzrusuje...
Mohli by ste poradit, nejake triky, nepoznate aby som dlhsie vydrzal, aby som mohol statocne dokoncit?!

Čítajte viac

paroháč

proste treba trénovat,dá sa to naučit.ale ja to aj tak radšej do nej pustím a pokračujem.viem že nie každý.bol som pri tom ked chcela manželka frajerovy vyfajčit,ešte ho nemala ani v ústach a už striekal.tak bol nadržaný.tak mu ho chvílu honila,ked ho už mal tvrdý chcel jej ho vsunút,no ostriekal jej tak akurát pysky,ani si vtedy nezajebali.už sa mu nepostavil ani ked sa pozeral ako pred ním trtkáme

domcoo

ja mam taky problem ked ma robi dievča oral,rukou vydrzim 1-2 hodinu v phode ale ked uz ide na sex to je naozaj mega rychlovka takze nechapem v jednom smere mam vydrz a v druhom nie

stepher

Ano mi muzi mame problem s penisom a s milovanim a naplnit svoju polovicku je to prirodou a je tazko oklamat prirodu vecsina muzov tym trpi otom nepochybujem a pomoc ? Ano ,pravidelny sex ,ale aj ten nemusi pomoct ale serie ano kazdou seriou sa vam penis znecitlivie no bude mat trpezlivost a chut partnerka otazka ale ako kedy zalezi ako sa rychlo dokaze postavit penis do dalsej serie no nestresujme nech si to zena vymeni a pochopi ocom to je penis. Mam ten isty problem ale uz to neriesim no snazim nerobim si stoho komplex bud ta miluje aky si alebo tvoj penis sex sa da trenovat no vlasnosti a lasku aku je davas ponukas nemusi hockto ze?

inkognito

Mne osobne pomáha poriadne napnúť brušný sval na istú dobu.. Potom opäť uvolniť na istú dobu.. Keď to zase cítiť moč, opäť napnem a takto som raz trhol svoj životný rekord až 3 aj pol hodiny.. Po tomto styku som ani nespal čo ma bolelo hlavne brucho, úd, bedrá, hrdlo atď.. tak príjemne experimentovanie ;)

popo

ako nehnevajte sa na mna ale ty co tu odporucate masticky ci gely alebo podobne veci na znecitlivenie penisu napadlo vas ze to ma taky isty ucinok aj pre zenu tak ze ju tak usto znecitlivite zo svojim natretim chobotom takze zo sexu mate obydvaja velko nic

nabijač

mládenci ved 5-10 minút je priemer.ked som mal 20 tak som striekal podvoch minútach ani som nevytahoval a trtkal dalej ani mi neklesol ale to už vydržal pol hodinu.po 10 minutach stá ztál znova ked mi ho začala honit ale to som už nestiekol mohol som ju trtkat dokedy chcela alebo vládala

jake

ahojte ja mam taki problem ze vydrzim asi max 10 min mavame s partnerkou asi kazdy tyzden sex velmi je sexi a ja chcem ju uspokoit ale uz po chvili to na mna ide a ona mi povie este nie vydrz este ale ja uz nedokazem a mam potom pocit ze je sklamana ze som len vydrzal tak 10 min co mam robit aby som ju uspokojil ani sa este neurobila pri mne jak sme mali sex pomozte mi nechcem ju stratit lebo mam pocit ze si najde ineho kvoli tomu ze mam slabu vydrz

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcel by som dlhsie vydrzat... - Fórum - ZDRAVIE.sk