Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tankiny

:-))

Nehnevajte sa babenky, ale niekedy, ked tak idem po meste a vidim zasadlene mlade dievcata, bedrovky rifle, kratke tricko na ramienka, okolo pasa visi, vytrca z kazdej strany pneumatika...veru, nie je to prijemny pohlad ani pre mna, ako zenu, nehovoriac o tom, co pre muza, chalana...viem, ze niektore za to nemozete, ze ste pri sebe, ale vacsina si za to moze sama!
Cele dni ste v skole, potom doma pri PC, alebo pri knihach.Ak vyjdete von, tak niekam si sadnut, samozrejme do cukosky, ci kaviarne a nebudete tam predsa sediet len tak, nasucho...skratka, ziaden sport, ziaden pohyb, samy fast food, hranolky, sladkosti, coly a pod. Vy, ktore ste sa tu nasli, zamyslite sa nad sebou! Co budete robit potom, ked budete mat po detoch, po porodoch a po takych 10-20 rokoch, kedy sa metabolizmus vekom spomaluje a chudne sa ovela, ovela tazsie ako teraz.

zwedavus

ano, jamalka:)) aj mna tu par prispevkov iritovalo.. ale asi na take netreba reagovat.. lebo tu vobec neslo o to, o com pisali:)) ale hlavne, ze my ostatni vieme o co islo:))

jamalka

zwedavus: absolutne suhlasim.

len ma rozculuju reci ktore tu podaktori vedu typu: "mas ist cvicit, ne na kupko", alebo "keby si cvicila, nemusela by si si neco zakryvat"

zwedavus

baby.. ved kazdeho je osobna vec ci si kupi bikiny ci tankiny.. oboje su velmi pekne, videla som X bab v bikinach, X bab v takinach.. a nie vzdy je to len o postave.. niektore baby sa radi ukazuju a maju na sebe co najmenej oblecenia.. preto bikiny.. ine baby su zasa hanblivejsie a preto siahaju po tom, co ich co najviac zahaluje.. preto tankiny.. niektore baby su plnsie a tankinami chcu zakryt svoje mensie nedostatky.. ale nie vzdy je to len o postave.. urcite chce byt kazda pekna na plazi ci pri vode.. a tu nejde len o to cvicenie.. nedostatky nemusi byt vzdy len aky typ postavy mame.. niekto si tankinami chce zahalit iny komplex.. a podla mna je urcite vkusnejsie, ak je plnsia zena v tankinach ako v tych najkratsich plavkach.. a navyse.. mam kamaratku, ktora je chuda ako prutik.. a aj tak nosi tankiny.. pacia sa jej a citi sa v nich ovela prijemnejsie ako v obycajnych bikinach.. bikiny ma vacsina zien, takze preto baby v tankinach su zasa niecim vynimocnejsie.. kazdy podla vlastneho gusta.. kazdemu sa paci nieco ine, tak kazdy nech si da, to co chce a nikoho do toho nic nie je:)) tak baby, uzite si leto ci v tankinach, ci v bikinach, hlavne spokojne a co najprijemnejsie:))

jamalka

janskyra dalsia mudra co asi ocividne nikdy nemala problemy s vahou.

zdrave chudnutie trva aj roky... tak pocas tych rokov sa mame akoze vyhybat ludom?

a ked uz sme pri tom cviceni.. plavanie je jedno zo zopar cviceni ktore su idealne na chudnutie...

takze baby ktore ste silnejsie a nemate svoju vlastnu vilu z bazenom mate smolu.. opovazte ist niekam na verejne kupalisko...

janskyra

hm,tankiny by som si nikdy na seba nedala,lebo sa mi nepáčia,aj ked niektoré tvrdíte,že ste tlusté a zakryjete si nimi brušiská,dievčatá treba cvičiť, a nie sa zahaľovať

katty081

mne sa tankiny takisto pacia a planujem si ich kupit, inak pre zaujimavost som stihlej sumernej postavy takze sa nemam za co hanbit ale kupim si ich jednoducho preto lebo sa mi pacia

hlupppa

myslim, ze cez MAGNET-Blanche Porte sa daju celkom pekne vybrat... aspon miluly rok mali fajn vyber...

DADA - nauc sa najprv gramatiku a potom prispievaj do fora, mozno medzitym zmudries...:D:D:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tankiny - Fórum - ZDRAVIE.sk