prva gynekologicka prehliadka

mija89

ahojte. ja som bola na prvej prehliadke dnes...a to uz mam 20. dost som sa preto nervovala, ale bolo to uplne v pohode, nebolelo to, doktorka bola velmi prijemna a vysetrenie trvalo len kratucko... takze baby, nestresujte, nie je to nic hrozne :))

wensdey

Ahojte ja mam dvadsať a ešte som na prehliadke nebola. Oni sa vážne pýtajú či som panna? A čo mam povedať keď som bola v 6 stich rokoch zneužívaná? Bolo to veľmi nepríjemné. Od vtedy som s nikym nič nemala Už nie som potom panna však? Mam im to tam povedať?

a sakra

kurnik ja idem zajtra prvykrat ale uz som tam bola kvoli mykoze ale nerobil mi prehliadku..ja som nazoru ze lepsia prevencia ako liecba ale co je vela to je vela...uff uz vidim ten moj tlak tep a secko studene ruky.omg...umrem tam na mieste

bojka

Neviem.ved uz to neriesim...nemozem sa po kazdom sexe bat ze som tehotna:D ved predsa by som mala aspon nejaku zmenu alebo nieco take ale nejem viac ako predtym,nemam nevolnosti ani nereagujem na pachy.ako to ze nemusim mat priznaky???vsetko je po starom.som nachladnuta viem to naisto.nemam nutkaniie ale divny pocit po moceni.ked mam nohy v teple tak je to v pohode.hadam niesom divna a budem mat pri tehotenstve aspon nejake zmeny:D ale dakujem za podporu.jajka001_mas nejaku zlu skusenost??alebo preco ma strasis?:D

jajka001_

bojka nemusis mat absolutne ziadne priznaky, dokonca niektorym ani nevynecha menstruacia. preco si nechces kupit baby test?

bojka

Dakujem,strach nejako opadol,ale TO sa stalo pred 2tyzdnami.a ja nemam nejake pocity.som citala priznaky tehotenstva a som sa vtedy zlakla ked tam bolo ze,,nutkani na malu potrebu,,ale nemam ani bolesti prsnikov ani ranne nevolnosti.zmeny nalad mavam ale to uz dlho sak,,puberta,,ale je to v pohode ved mojmu chalanovi verim a keby sa roztrhla ochrana,tak by mi to isto povedal,ale vzdy ked ho kontroloval tak som bola pri tom.je mozne ze si poskodenie nevsimol???a este som sa chcela spytat,ze ci by som musela mat nejake priznaky keby som bola nedajboze tehotna.mamatest si nebudem kupovat.mama by urcite nebola nadsena keby sa to dozvedela...odp este prosim Lusytta.dakujem ti vopred.

Lusytta

bojka:nebojkaj sa :o))) Pravdepodobne sa nic nestalo...ale pre pokoj duse bysom si kupila babytest...napriklad v DM, je to samoobsluha, nemusis si od nikoho nic pytat a citit sa trapne...si poprecituj, ze ktory sa ako robi a po akom case je schopny ukazat tehotenstvo (ci uz v prvych dnoch napr...)A gynekologicky sa nemusis bat, prave minuly tyzden som bola ako doprovod dcere mojej kamosky, tiez 15 rozna cajka a mama nemohla ist...najlepsie je zobrat si so sebou nejaku moralnu podporu...nemusi byt mamka, moze byt kamoska...ale nie taka, zo este nebola na gynde :o))) ta ta asi neupokoji :o))) Drzim palce...ak si z KE, poradim ti dobru lekarku ak chces...

bojka

ahojte,mam 15 rokov.na gyndu sa bojim ist este som tam nebola.mala som uz sex,pouzili sme ochranu ale bojim sa ze som tehotna.pritom nam kondom nepraskol aspon dufam.nemam priznaky tehotenstva.musim ich mat alebo mozem byt tehotna ale pritom o tom nevediet??mam iba nutkanie ist na malu ale myslim ze som len trochu prechladnuta.prosim poradtee mi niekto som uplne zufala.mali ste to uz niektora z vas?

jajka001

sola a zuzana1247 ste smiešne, nazyvat doktorov uchylakmi no ja mam dost. sola si pekne nezodpovedna. a ked otehotnies co budes robit? gynekologicka prehliadka kazdy mesiac, hmm? nepojdes? a rodit budes doma sama?a naco plachta?