neveri,ze bolprvy

Príspevok v téme: neveri,ze bolprvy
santika

Ahojte,mam 24a prvehofrajera s kt.sme spolurok.Po 2mesiacoch smesa prvykrat milovali, alekedze onmal uzvela frajeriek aja v23nikoho taksom munepovedala,ze jemojprvy.po sexe,kt.bolel som ale nekrvacala,aked sommu neskor povedala,ze bolmoj prvy tak mampocit,ze mi toneveri.nikdy minepovedal,ze jerad zesom bola panna aninic a prisexe sastale neviem uvolnit a nerazsom sa rozplakala,lebo miprislo luto ze somsi svoj 'prvyraz'tak pokaslala aze sateda nikdynemiloval somnou akospannou.akokeby som 'o to' nikdy neprisla-psychicky. neviem cito bude uz prisexe stale take ze sabudem stym stresovat a mam sa snim rozist alebo sa to casom spravi.dakujem. azda ste ma pochopili.

kacicka

skoda,ze si mu to nepovedala este pred sexom,ze si panna.mali by ste sa vediet otvorene porozpravat aj o takych veciach.no z tvojho pisania o nom ako sa sprava mam pocit,ze mu na tebe tak nezalezi.ktovie,mozno sa mylim...

masti

Mam na teb alen jednu otazocku, rozpravali ste sa o tom, alebo ked si sa rozplakala, spytal sa ta preco places, co ta trapi, ak on nema predsa zaujem o to, aby to bolo pre vas oboch krasne, tak je podla mna bezcitny, a neviem ,ci by som s takym muzom dokazala dalej chodit. Milovanie je predsa zblizovanie ludi a prejav lasky a neznosti a tolerancie. neviem, rozhodni sa podla svojho vedomia a svedomia, ja ti pisem len moj postreh z toho co som citala, pa

santika

diki moc, zlatka, ja ho milujem a naucit sa stym zit bude asi tazke, lebo vsak 'prvy raz' je vzdy nieco vynimocne a chcem aby si to ten muz vazil a cenil, no a nikdy mi to nepovedal...len ja nechcem aby bol prvy ale aj posledny-asi trochu staromodne-lebo inak je velmi dobry muz.. teda ani tak ani tak, len trapi ma to ozaj veeeelmi, keby sa to aspon v milovani neodrazalo, ze vzdy pritom ma to napadne a fakt som saneraz ztoho pritom rozplakala adoteraz si vlastne neviem sex uzit...

zlata

z vlastnej skusenosti ti mozem povedat ze verit ti ani nebude a mna to stve uz 25 rokov.ak ho lubis naucis sa s tym zit.

bircof1

No tak za prve akoze on neciitil, ked do Teba vnikal, ze je tam blana a ze ju trha?? Krvacat nemusis, to zalezi od genetickej vybavy a ci je blana v tele neporusena, lebo moze prist k jej roztrhnutiu pri sporte... myslim si ze to nema cenu s nim zostavat, ked Ti neveri ze si bola panna, myslim ze dovera je najdolezitejsia

sušienka

no keď si mu to nepovedala,tak jasne,že si ten pocit nemala,lebo on ta bral ako skusenu.
Uprimnosť nadovšetko!
Keď si úprimna,tak potom je jeho reakcia pre teba rozhodujuca (napr.ze ti neveri; ze nechce pannu; ze ...hocico ine)
takto si moze mysliet vselico