Masturbovanie v 15.

Príspevok v téme: Masturbovanie v 15.
hybaj_xxx

Zdravím,
je zle ked mam este len 15 a masturbujem? Nemoze sa nic stat?

A este jedna otakza... Asi tak o tyzden mam ist k doktorovi na preventivnu prehliadku. Nemoze to lekarka zistit ze som masturboval (asi pol roka)? Bol by to dost pruser, lebo moja mama je s tou lekarkou kamaratka a keby sa to dozvedela - to by teda bolo :-/

Vdaka

ramirez

Nie vzdy ale cas od casu sa aj obvodacka pozre ci su vajka v poradku a tak, ale urcite mu nebude prezerat vtaka UV lampou ci tam nema spermie.

skjhi

a to ako ides k urologicke?? Na preventivnu prehliadku ci ako. Lebo som nepochopila... no a detska lekarka ti predsa vtaka nebude prezerat.Boze

ramirez

1. Kludne si hon nic sa ti nestane max budes mat svalnatejsiu ruku

2. Lekaraka to nema ako zistit ak sa nevystriekas na nu alebo pred nou,

P.S. Rano si zober ciste slipy a vyhon si az po prehliadke, snad vydrzis

hybaj_xxx

No, ja neviem mozno sa to da nejako zistit... Viac vytahana predkozka? Nejake zilky apod.? Vazne sa to neda nijako zistit? Ja to totiz robim dost pravidelne uz asi tak 0.5-1 rok.

branooo

Fuuuha. To sa furt hovori, ze jak tie dnesne deti skor dospievaju a pod... Ale takuto picovi.u by sa nespytal 15 rocny fagan snad ani na prelome 18. a 19. storocia... To ako co si myslis? Ze jak by na to asi dosla? Taketo otazky by som mazal hned... Este pri babe pochopim - mohla by si natrhnut blanu, ale co si chces natrhnut ty? Ritny veniec?