Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Autoimunne choroby

Príspevok v téme: Autoimunne choroby
RNG

Je mnozstvo chorob, ktore lekari nazyvaju autoimunne a pripisuju ich nespravnej reakcii organizmu, ktory bez priciny sam seba nici.
Urcita cast lekarov vyskumnikov tuto teoriu zavrhuje, lebo sa nazdavaju, ze je to sposobene patogenmi, ktore su dodnes neobjavene alebo poddiagnozovane.
Medzi tieto choroby partiaMS(SM), lupus,ALS, Lu Garrick decease,Reumatoid artritis, Alzheimer decease a ine
Medzi zname patogeny, kde je silne,casto uz dokazane spojenie s tymito chorobami je Boreliozy, chlamidie a mykoplazmy.A rozne virusy, ktore sa nachadzaju v tele dnes velkej vacsiny ludi(rozne herpesy, Epstein Barr a ine)
Adresovanie tychto patogenov casto nielen zmierni ale aj zlepsi stav pacientov

m+m

Dobrý večer RNG. Je podľa Vás možné vyliečiť sa z autoimunitného ochorenia (polymyositídy) alternatívnou medicínou, okrem iného preparátmi Joalis?

ewelina

Prosím o pomoc. Počula somo imunologovi, ktorý vo svojom štúdiu použil trojkombináciu ATB liečby na preliečenie pacientov s autoimunnymi ochoreniami. Vo výskume sa potvrdil pozitívny efekt spomínanej liečby.
Chcela by som vedieť ako sa volá a niečo bližšie o spomínanom liečebnom postupe.
dakujem E.

RNG

ATB potlaca len bakterie , aj to zialbohu nie vsetky. Tie ktore nepotlaci dostanu "zelenu na rozmnozovanie v crevach, kde atb znicili probiotika, ktore zabranovali tymto v premknozeni. To iste plati na plesne a kvasne kultyury, najma na candidu albicans.
Crevnu probioticku kulturu si treba obnovit co najskor, lebo ta nam v tele vyraba az 70% vsetkych obrannych latok, s ktorymi telo disponuje., Tj ked ich nemame v crevach po atb, mame obranu o 70% znizenu a mnohe sekundarne infekcie Alebo mikroby v nas zijuce a normalne dostatocne potlacane dostanu "zelenu" na premnozenie sa.
Jedna z beznych atb rezistentnych bakterii je napr bezna v crevach clostridium difficile, ktoru nase probiotika skoro kompletne odzbroja ale bez probiotik sa premnozi natolko, ze moze uplne znicit creva. Dnes v USA ludia, co su dlhsie ako tyzden v nemocnici na antibiotikach za minuly rok az 16% odchadza z nemocnici s touto premnozenou nakazou. Je to smutne, ked zlovek vypochoduje z nemoznice viac chory, nez do nej vosiel.
A pritom je v prirode hromada prostriedkov ktore vedia znicit rozne nakazy bez znicenia nasej uzitocnej crevnej flory a aj ked je znicena, da sa velmi lahko obnovit masivnymi davkami probiotik a ich zivin=prebiotik, aby sa mohli rychlo spat rozmnozit a kolonizovat creva a zacat nam znova vyrabat vitaminy a obranne latky proti skodlivym mikrobom.
Vyckavanie, ze sa to nejak "samo" upravi je velka chyba a mnoho ludi na to doplati zdravim

dragonfly23

Vedel by mi dakto poradit, moja matka prechodila 2x anginu s ATB, potom nastupili teploty, vysoky zapal, bolesti klbov hlavne noh, az skoro nechodila, bola v nemocnici skoro 2 mes., je anemicka, vysetrenia nic neukazali, vsetko ma v norme, aj ked este ma zapal dnes ju pustaju domov do domacej liecby s ATB na 3 tyzdne. Nie som spokojna s diagnozou, nakolko neviem co jej je, bojim sa ju prist navstivit s malym dietatom a navyse v tehotenstve. Neviem ci to je infekcne alebo nie, ako na to mozem ja alebo dieta zareagovat. dik

RNG

Borelioza znizuje celkove imunitu a hoci na vitiligo este nepoznaju celkove pricinu, musi byt nejak spojena so skrytou mikrobialnou cinnostou a zamorenim a teda vyplyva zo znizenej imunity.
Adresujte zvysenie imunity, najma viralnej, kde je podozrenie najvyssie.

RNG

januska, neviem o co sa tu jedna, ale ked je to "autoimunna" choproba, treba ju adresovat roznymi antimikrobialnymi a protizapalovymi.
Nefunkcne tkaniva odburavaju silne doplnkove enzymi a na nase vlastne enzymi potrebny jod.

RNG

bechterev je vlastne zapal chrbtovych stavcov, ktory ako vsetky zapaly treba adresovat roznymi protizapalovymi, ako curcumin,dumbier, bosvelicka kyselina a rozne silne enzymy, najma bromelain, serrapeptaza a ine proteolyticke.
Pricina zapalu je zatial neznama, ale velmi podozrievaju rozne "spiace" virusy, ktore zrejme vobec nespia a ine tazko detekovatelne mikroby, najma mykoplazmy, ktore su zodpovedne za znacnu cast artritid.Spojenie s boreliozou tu jasne naznacuje o nedolieceny pripad.

kondaska

Dobrý večer, otázočka na RNG, viete mi poradiť niečo na liečbu vitiliga, manžel to ma na tvári, stale sa to šíri. Pred 15 rokmi prekonal ako 8 ročný lymsku boreliozu, a velmi dlho bol liečený. Vitiligo sa mu objavilo z ničoho nič pred 3 rokmi a stale to postupuje.
Zaujali ma Vaše postehy o autoimunnych ochoreniach, viete niečo poradiť?
Ďakujem

januška

Dobrý deň prajem. Chcela by som vás veľmi pekne poprosiť o pomoc pre svoju krstnú. Približne pred 4 mesiacmi krstnej zistili, že má zväčšenú štítnu žľazu (má ju zväčšenú ale do vnútra a preto jej to zistili iba náhodne. Už aj v minulosti mala problém – naposledy zhruba pred necelým rokom mala problémy s hlasivkami – kedy zhruba mesiac nemala hlas a nezaberali jej žiadne lieky) Potom ju poslali do Ľubochne na vyšetrenie. Už vtedy mala problém rečou – veľmi zle rozprávala a tak isto aj mala zlú koordináciu pohybov – ako keby prekonala slabšiu porážku. Keď sa jej stav nezlepšoval, hospitalizovali ju ale boli jej nasadené zlé lieky po ktorých sa jej zdravotný stav zhoršil až na toľko že dnes už nevládze ani chodiť ani rozprávať a je odkázaná na pomoc druhých. Je to až k neuvereniu veď len pred dvoma týždňami chodila sama! Povedali nám že má autoimúnne ochorenie. Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o cennú radu a pomoc ako by sme mohli jej pomôcť. Vopred veľmi pekne ďakujem.

reakt. arthi

mam 14 a prave som sa doliecil z rektivnej atritidy vyvolanej salmonellovou infekcoi.. NEdavno my prislo HLAB-27 poz.. Doktor mi povedal ze ma pravdepodobnos tny vznik bechterov. chrbbáátu. Ake su priznaky,??

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.