Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Autoimunne choroby

Príspevok v téme: Autoimunne choroby
RNG

Je mnozstvo chorob, ktore lekari nazyvaju autoimunne a pripisuju ich nespravnej reakcii organizmu, ktory bez priciny sam seba nici.
Urcita cast lekarov vyskumnikov tuto teoriu zavrhuje, lebo sa nazdavaju, ze je to sposobene patogenmi, ktore su dodnes neobjavene alebo poddiagnozovane.
Medzi tieto choroby partiaMS(SM), lupus,ALS, Lu Garrick decease,Reumatoid artritis, Alzheimer decease a ine
Medzi zname patogeny, kde je silne,casto uz dokazane spojenie s tymito chorobami je Boreliozy, chlamidie a mykoplazmy.A rozne virusy, ktore sa nachadzaju v tele dnes velkej vacsiny ludi(rozne herpesy, Epstein Barr a ine)
Adresovanie tychto patogenov casto nielen zmierni ale aj zlepsi stav pacientov

RNG

pridam sem link ja jedneho z prominentnych alternativnych lekarov, ktory sa zaobera aj liecenim roznych autoimunnych, kde spomina najma cistenie tela enzymami a podobne.
www.realcuresletter.com

RNG

Tu dam stranku na ine nahlady lekarov a ine postupy, co sa tyka aj roznych autoimunnych. Autori tam spominaju aj SLE
A nehovoria o nevyliecitelnosti, prave naopak spominaju, ze mnohe s tych chorob pri inom pristupe k strave a doplnkom zmizli
www.mustwatch.cz
Neocakavajte ze tieto nahlady najdete inde v beznej popularnej literature, v tlaci alebo televizii. Takze ak chcete vedie nazory tejto relativne malej ale velmi uspesnej skupiny lekarov, trpezlivo si pozrite tento clip, mozno i viackrat. Ma aj ceske titulky

Gaby23

Moja mama uz 5 rokov trpi s koznou chorobou. Jej diagnoza je L 95.8 (vaskulitida). Ked niekto vie o tej chorobe daco, alebo o liecenie poprosim laskavo, aby mi pisal viacej, ci sa to da viliecit? Lebo niekedy má strasne vyrazky. a viem,ze jak sa z toho trpí
Vopred Vám dakujem :-)

:)

dobry den na endokrinilogii mi povedali ze mam zvysene protilatky ANTI-TG a preto mi padaju vlasy mihalnice aj obocie a zevraj sa s tym neda nic robit zevraj niekomu vlasy ostanu niekomu nie :(( ja neviem co to je a co mam s tym robit nechcem prist o vsetko :( prosim pomozte mi nejako ak viete :(

RNG

lizanka, tak sa sustred na tie, ktore su dovolene(masaze, akupunktura a dokonca aj absurdne zastarala homeopatia.
Lebo ani tradicne cinske lekarstvo ti neprejde, anui ayurveda z Indie. A uz vobec nie pouzivanie prirodnych prostriedkov lekarmi normalne vyskolenymi v zapadnych univerzitach, ktori ale pouzivaju doplnky a rozne ine "neschvalene" metody.

lizanka

RNG: ja by som chcela o alternativnej medicine spravit SOČ-ku(Stredoškoská odborná činnosť-nieco ako seminarka/diplomovka na strednej), to by mi nemalo poskodit, ze?

RNG

zialbohu, ked nechces mat problemy vo svojej diplomovke, musis sa vyhnut alternativnym zdrojom liecenia. Komisia, co ti to bude posudzovat je zaujata proti tymto metodam a neprejdes aj kebu boli ako ucinne.
A ja ti mozem pomoct len s alternativnymi, tj hlavne liecbou roznymi doplnkami, ja sa inym nezaoberam, lebo lieky s postrannymi ucinkami nepouzivam ani neodporucam.
ALS je spojene s boreliozou, zamorenim tela tazkymi kovmi, pravdepodobne aj s chlamidiami a prispievaju do toho aj nase vlastne udomacnene virusy.
....
Ja som svojho casu posudzoval mnohe diplomovky(v mojom odbore=fyzika) a veru nove revolucne teorie boli mojimi kolegami velmi napadnute a neskoncilo sa to pre adepta dobre.
Takze sa sustred na hlavny sucasny trend.

slavuska

dobry den som studentka osetrovatelstva a vybral som si temu ALS na diplomku kto ma nejake clanky a materialy prosim pomozte mi..dakujem

damian

ANO. To nie je nic nove. Opytaj sa niekolkych starych ludi. Avsak, pri koznych a niektorych inych ochoreniach sa pouziva aj vonkajsie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Autoimunne choroby - Fórum - ZDRAVIE.sk