Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Autoimunne choroby

Príspevok v téme: Autoimunne choroby
RNG

Je mnozstvo chorob, ktore lekari nazyvaju autoimunne a pripisuju ich nespravnej reakcii organizmu, ktory bez priciny sam seba nici.
Urcita cast lekarov vyskumnikov tuto teoriu zavrhuje, lebo sa nazdavaju, ze je to sposobene patogenmi, ktore su dodnes neobjavene alebo poddiagnozovane.
Medzi tieto choroby partiaMS(SM), lupus,ALS, Lu Garrick decease,Reumatoid artritis, Alzheimer decease a ine
Medzi zname patogeny, kde je silne,casto uz dokazane spojenie s tymito chorobami je Boreliozy, chlamidie a mykoplazmy.A rozne virusy, ktore sa nachadzaju v tele dnes velkej vacsiny ludi(rozne herpesy, Epstein Barr a ine)
Adresovanie tychto patogenov casto nielen zmierni ale aj zlepsi stav pacientov

damian

No, a teraz hodim do ringu nieco ja. Pri tzv AI ochoreniach takmer stale predpisiji Prednison, chemicky a nebezpecny kortikosteroid. Avsak, studia An Investigation into the Determination of Corticosteroids in Urine. I. The Determination of Corticosterone-like Substances, S. L. Tompsett, Journal of Clinical Pathology 6, zistila, ze velke mnozstvo telom produkovaneho, cisteho a bezpecneho kortikostroidu sa nachadza v MOCI. Nemusim sa hadam rozpisuvavat o urinoterapii - liecbe mocom. To je vsak urcite to, co by som robil, ak by ma postihlo akekolvek ochorenie, nielen AI.

RNG

salinkia, lymfaticke uzliny sa zvacsia pri nejakej infekcii v tele v blizkozti uzlin, ktorej produkty a mikroby uzlina nici a filtruje.
Takze treba adresovat mikrobialnu pricinu a znicit ju roznymi antimikrobialnymi prostriedkami(GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, graviola, lapacho , astragalus , collostrum,chaparal....

salinkia

RNG prosim ako a cim sa da zbavit lymfatickych uzlin/permanentne zvacsenych/? a ako a cim cistit lymfaticke cesty, porad. Dakujem

mata

ahojte. co ak mi vysli vysledky na Scl pozit. znamena to ze uz mam sclerodermiu?? alebo je potrebne testy opakovat??? a co ak by som chcela mat babo???

RNG

Niektore autoimunne ochorenia(teda diagnozovane ako autoimunne) su sposobene otravou umelymi sladidlami ako Aspartame(je znamy pod mnoho menami(tropicana slim, equal, candrell, nutrasweet, spoonfull, E 951)
Hlavne MS(SM)je casto spajana s tymto sladidlom.Ludia s SM, ked prestali pit napoje sladene tynto nahradnym sladidlom prestali mat symptomy Multiple sklerozy!.
Sladidlo sposobuje aj ine skodlive nasledky, fibriomyalgiu,depresiu, panicke zachvaty, nekontrolovatelnu zurivost, u deti ADD a ADHD(neschopnost sa koncentrovat) a rozne ine.
Okrem toho caste bolesti hlavy a zhorsovanie zraku.
Takze velky pozor na umele sladidla!!!.
Naviac okrem neurotoxickych latok, z ktorych sa aspartame sklada(metylalkohol , asparticka kyselina a phenylalanine vo vacsich davkach) vyvolava hlad a tym vyssiu spotrebu potravin, tj prispieva k tlstnutiu.
Tiez je spojeny s tzv Gulf War syndrome.

RNG

posledna moznost na stiahnutie ucinnosti citricidalu(originalny aktivovany extrakt z grapefruitovych semien. Zajtra na nete uz nemusi byt, aj toto je vyryzovane z tazkostou:
64.233.167.104]

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Autoimunne choroby - Fórum - ZDRAVIE.sk