Aky krem pre 15-stku ?

Príspevok v téme: Aky krem pre 15-stku ?
simoneckaa

Mám dosť suchú a citlivú pleť.Nemôžem ani používať neaké pleťové vody.Pleť len oplachujem ráno studenou vodou a večer takou vlažnou a pomáha mi to.Len by som sa chcela spýtať aký krém by som mala používať.Teraz som mala ten úplne obyčajný dove,ale chcela by som vyskúšať niečo iné.Neviete neaký fajn krém,ktorý nebude stáť majland a bude na suchšiu a citlivejšiu pleť ?

sofija

No ja mam tiez suchu a citlivu ale ja mam este aj akne do toho cize uplny uzas...mala som to pletove mlieko od nivei s mandlami a aloe vera ale ma stipalo a iba som si plet spalila.POuzivam obycajnu modru niveu teraz v tom modrom kelimku a je super

suera

no na odlicovanie pouzivam nivea visage...s provitaminom B5,je to taky extra jemny..mne vdaka nemu uz neslzia oci po odliceni, co sa tyka kremov..pletove mlieko z mandli a aloe vera..taka biela flasticka ci co to je..tiez nivea visage...vsetko vlastne toho radu...mne to pomaha..ved bez do obchodu a citaj ..alebo skoc za kozmetickou:))

simona

Radu nivea ? a ktorú ? tú young alebo iba ten obyčajný krémik taký v tej modrej ako keby plechovej krabičke ?

suera

ahoj simona..ja mam tiez citlivu...pouzivam kremy, vodicky a pod. radu nivea a zabera mi...vyskusala som kadeco, ale musis pozerat na zlozenie, nie vsetko je dobre pre tvoju plet..narozdiel od teba..mne zas cista voda z vodovodu nerobi dobre..naopak..tvar vysusuje..to bude asi tym chlorom..tak dufam, ze som ti trosku pomohla..tak ahoj :)