medved a horalka

Filaga

rng > tak aj ja si zozeniem nejaku gumu a budem ju kusak od rana do vecera, mozno budem mat viac zubov, len ci ma ten polymer bude posluchat :)

takze ten spoluziak si bezdrotovo nabija telefon ?:)

RNG

Co sa tyka setrenia prudom, mam byvaleho spoluziaka , nuklearneho, ktoreho obe deti aj zat robia v nuklearnom vyskume. Lubim, ked predu na navstevu, usetrime plno elektriny.
Hlavne teraz, v lete, ked je extremne draha.
Zaujimave pozorovat trhovu ekonomiku. Ked je najvacsia spotreba, je najvyssia cena, ako na potvoru.

agina

Inak ta fosforeskujuca voda je fakt cosi uzasne...ale zase na druhej strane, nemusis platit potom doma za svetlo.Budes ziarit ako po atomke:))))

RNG

Pozri, ked plno ludi zuje zuvacky, decka ich obcas aj prehltnu, tak to nemoze byt az tak nebezpecne asi?
Rozdiel je len v dlzke molekuly(polymery) zuvacka ma tvrdost 20(shore B), guma na gumovanie 40 a pneumatika 70+....
Vnucke momentalne davame hryzt do gumy(maju jej zacat rast zuby) a je to dokonca odporucene pediatrom.
Mozno aj ten medved dostal od ursusatra odporucenie na gumu, hehehe.

Filaga

RNG, takze hovoris, ze obcasne kusnutie do pneumatiky nie je na zahodenie ? :) takze nemam sa cudovat, ked pojdem po parkovisku a obcas si hocikto kusne do pneumatiky od auta ?:) Kamionove pneumatiky su lepsie ?:)