otehotnenie

Príspevok v téme: otehotnenie
sarka

mozem otehotnit,ak si sama do tela prstami dam spermie?a ako dlho zivu tie male potvorky?mna trapi to,ci sa da ptehotnie aj 10 mi po tom,ak urobim chlana,alebo ak ho i neurobim,ak mam na rukach iba tu tekutinu,ktora je pred ejakulatom.viete,po tom maznani je kazdy trocha rozruseny a ja osobne mam vo zvyku si napravit male pyska,lebo su tak nedobre,tak je to mozne???odpiste

rybulienka

ahojte. chcela by som co najskor otehotniet. nepouzivam a nikdy som nepouzivala ziadnu koncepciu a predsa sa to nedari. ako na to

ja20

barbi4444 dober balenie kt mas nacate a dalsie uz nezacinaj a mozes sa snazit o babo, mozno sa podari hned, mozno to chvilku potrva, rozhodne vsak treba nacate balenie dobrat

tiger1985

ak pri pohlavnom styku partner pustí do partnerky je to v poriadku keď samovoľne a dosť dlho roztok vyteká?

barbie4444

helenaxxxaha ja to tak chcem ze tento mesiac ich vyberem.a co potom staci jedna tableka co vynecham a uz mozem bit v tom?plis

helenaxxx

barbi4444 no niekomu sa podari otehotniet po vysadeni HAK.Ale podla mna by si ju mala este par dni brat a az potom ju mozes vysadit......

barbi4444

caute ja chcem otehotniet az o mesiac teraz som zacala brat yadine a co ked si ich nedam dva dni a mam stym ozem otehotniet?