Pridajte sa ku mne

Príspevok v téme: Pridajte sa ku mne
gulocka

takze od zajtra chcem zacat chudnut,mam 14 rokov,161cm a 53 kg,najviac tuku mam v okoli brucha,ktore stahuhujem,teraz po 3 rokoch idem racionalne schudnut do konca tohto roka chcem kraaaaaaaaaaaaaaasne ploche brusko,kazdy napiste kolko kto chce schudnut a kolko vazi a jeho vysku,budeme si radit a kazdy den napiseme co sme zjedli ,tak sa pridajteeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

doyouknow

moznoze mam spravne BMI ale tak mam problem so stehnami a zadkom...ale brucho mam v pohode...taze neviem ako to je ...

gulocka

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem za radu,ja som velmi milovniiiik sladkych malinoviek,ale ked schudnam tak uz lem mineralku co uz postava je prednejsia a budem odteraz behat po schodoch

anjelicek

dakujem,citim sa ovela lepsie,dufam ze sa k svojej vahe nevratim.moc mi pomohlo ze som behavala po schodoch a vzdala sa sladkych malinoviek.inak jem vsetko,na co mam chut,len v mensom mnozstve a po piatej uz nejem.len sem tam nejaky prehresok:-))

anjelicek

ja som pred tromi rokmi pri vyske 167 vazila 61 kilo,teraz mam 50.nechcem uz mat nizsiu vahu,len chcme schudnut v cm.na obvode.mala som aj nejake diety,ale povedala som si ze s nimi prestanem.vzdy som z nich schudla,ale potom aj nabrala ked som ich nedodrziavala.teraz uz jem ovela menej,pijem tak 3l tekutin denne(ale iba neosladeny caj,vodu,jemne perlive mineralky)a je to oK,vahu si drzim uz takmer rok,len est echcem trcha schudnut

gulocka

takze mozno ze moje bmi je faajn,ale to je hlupost,lebo ja mam chude stehna,boky trosku ,aaaaaaaaaaaaaaaaale straaaaaasne velke brucho,skoro vyzeram ako tehotna ,tak uz dnes sa iba racionalne stravujem,nechcem uz stahovat brucho,chcem mat ploche brucho ,ale to neznamena,ze hned budem drasticky chudnut,dnes som napr.zacala s ranajkami activia,bebe dobre rano,kablko a mliecny rez,denne sa chystam vypit min.1,5 l vody,obed si urobim kuracie maso s ryzou,olovrant activia ,bebe dobre rano a jablko,ja si myslim ze toto je v poho

anjelicek

vsade len pisete o BMI.su to len blbosti.moj BMI je v podvahe a teda vobec nevyzeram podvizivena.mam tukovych vankusov na bruchu,zadku a stehnach az az...

gabika13

gulocka tvoj BMI čiže body mass index je 20,4 čiže sa blíži k posvahe a ty chces chudnut??dievča spamataj sa ked tak cvič ale musis jest vsetko za radom aj sladke mas malo rokov a tvoje telo sa este vyvíja tak pozor na to čo robis....

doyouknow tvoje bmi je 21 tiež sa blížis k podváhe takže žiadných 5 kg dolo...neviem baby ci mate menstruaciu ale ked takto zacnete chudnut možte mat problemy aj s tým...