Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja kamoška zarastá ako chlap

Príspevok v téme: Moja kamoška zarastá ako chlap
srdiecko_M

Moja kamoska ma taky divny problem ked bola mensia narastly jej take jemne fuziky ale to asi akzdemu ved PUBERTA! lenze ona si to zacala holit a holi sa uz asi dost dlho ma z toho strasne depky nemoze spavat a boji sa ze bude mat take strnisko ako chlap ale este to vobec nieje vidno zeby sa holila....da sa jej nejako pomoct??? :((

RNG

Najnovsie je na trhu masinka pod menom NoNo, ktora chlpy viacmenej spaluje a ovplyvnuje aj korienky, takze po case ochlpatenie je coraz tensie a ovela menej. Je to bezbolestne a ucinne, najma v spojeni so specialnym regeneracnym kremom.
Najdete ich spominane od hromady dealerov cez google.com kde uvedte NoNo

Julka(Jully)

nepomohla ani laserová epilácia?Čítala som,že po opakovaných zákrokoch by sa mali chĺpky ak nie stratiť tak aspoň zjemniť

ach jaj

Žiadnej žene, ktorá má podobné problémy nezávidím. Nechcem vám brať ilúzie ale mám za sebou laser, IPL, voskové pásiky - domáce aj v kozmetickom salóne..., dokonca aj endokrinologické vyšetrenie a výsledok žiadny, len sa s tým naučiť žiť.

marya

Problem nežiaduceho ochlpenia u žien vie pekne skazit život,viem podla seba. nemozem sa kedykolvek nechat uniest laskou,preto radsej ziadneho nemam.Zarastam aj tam kde by som nemala (bradavky..) Ak mas podobny problem mozme si o tom popisat. maryaa@azet.sk

fraisee

si myslim ze ten problem mas ty, ale da sa vyliecit jednducho, voskove pasiky, pinzeta, laser - trochen drahsia zalezitost. a zevraj davat odchlpovat hornu peru rovno ku kozmeticke tiez vela nesoji, ten problem ma strasne vela zien ale da sa maskovat ze nik nespozna ze ho mas.

srdiecko_M

JA TEN PROBLEM NEMAM MA HO MOJA KAMOSKA..... CHCEM POMOCT JEJ A NIE SEBE! A NECHAPEM PRECO MATE Z TOHO ZABAVU... AJ TAKE SU PROBLEMY RADSEJ SA STAZOVAT NATO AKO NA TO ZE MATE MALEHO A PODOBNE....nic proti chlapom

rosa

ak sú chlpky silnejsie (tmavsie)aj na iných častich tela, mozno by bolo vhodne aj endokrinologicke vysetrenie,ale na tvari nech si ich urcite neholi, moze pouzivat voskove pasiky Veet

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja kamoška zarastá ako chlap - Fórum - ZDRAVIE.sk