BABY POMOZTE

Príspevok v téme: BABY POMOZTE
srdiecko_M

Vsetky tu pisete ze kolko vazite a ze kolko meriate ale ako vas tak tu sledujem tak vy mat idelane vahy a nie zle tak sa mi zda akoby ste sa chceli chvalit ale co maju potom robit tie co ozaj nemaju idelanu vahu ku svojej vyske? berte aj na inych ohlad nie ze ked napisete ze mate 171 cm a 57 kg sak to vobec nieje vela!!!!!!Poznam vla dievca ktore maju 168 cm a 65 kg a oni maju robit potom co?

lukasss

ano slecny mate pravdu ja som ten jahorsi vy ste genialne, tak teda dobre dam vam pokoj nebudem otravovat, ved aj tak co mna je do toho.... su to vase postavy vase zdravie....
len si pekne krasne priberajte , a dajte vediet ako to postupuje, alebo by ste mohli zalozit aj nejaku novu temu fazy priperanie alebo mieco podobne, mohli by ste si tam pisat aj take vesele prihodicky pri pirberani, napriklad ako ste nemohli prejst cez dvere, alebo ako ste si sadli na stolicku a zlomila sa pod vami alebo hmm ved je toho strasne vela takze odporucam tu temu , bude to sranda:)))

srdiecko_M

mila Patka :) Naco si vsimas toho Lukasa ci jake ma meno? co on vie o dievcatach.. naj sa stara o svoje sadlo my vieme co chceme a co myslime a ked on to nepochopil tak nech sa do tej debaty ani nezapaja jasne je tam napisane baby pomozte.. a kedze odpisal on tak .... :) nevsimajme si ho

pata.k

asi si to nepochopil.. je rozdiel drzat dietu a zdravo sa stravovat.. zdrave stravovanie uplne podporujeme.. ale odsudzujeme vsetky diety, pri ktorych sa casom aj tak dostavi jojo-efekt.. cize schvalujeme vela ovocia, zeleninky, mnoho vody, z kazdeho nieco, menej a castejsie a samozrejme zakladny pohyb.. len prosim ziadne hladovanie, lebo to je to najhorsie!.. toto sme tym chceli povedat..

lukasss

hmmm zaujimave, takze slecinky sa rozhodli nechat chudnutie tak, a chcu pekne priberat, tak len pekne do toho potom si tu mozte pekne pisat o tom ako sa vam zvecsuje sadlo , ako nemozzete zapnut nohavice , nneskor ako si nemozete pre obrovske brucho zaviazat snurky na topankach a tak to pojde dalej a dalej ku krasne obezite:)
vy vravite ze plnesie zeny su krajsie ale troku plnsie to ano..... lenze ked je uz toho tuku vela tak to je nielenze odpudzujuce pre oci ale aj nebezpecne zo zdravotneho hladiska
teraz si mozno poviete ze mne sa to nemoze stat , aby som bola obezna alebo nieco podobne ale kludne sa vam to moze stat, nebranim vam v jedeni ani nic podobne ani nevravim aby ste boli vychudnute , ale myslim ze si treba obcas aj zacvicit a davat si pozor na to co jeme, pretoze ked budete vysedavat pri pc alebo pri telke a pekne papkat tak nedopadnete dobre......

srdiecko_M

Ja som so svojou postavpu spokojna radsej byt troska plnsia ako byt vychudnuta ako kost mojmu priatelovi sa pacim taka aka som ! KED RAZ NEIKOHO MILUJEME TAK JE NAM JEDNO CI MA VACSIE BRUSKO ALEBO TUCNE NOHY VED MILUJEME HO PRE JEHO SRDCE A NIE PRE POSTAVU NO NIE ???

simon

no konecne ! ano stale som cakal kedy tu niekto urobi taku temu, ja som pisal do viacerych tem nech sa spamataju a nechaju chudnutie tak......
tato tema sa mi paci, mate uplnu pravdu, naco to je dobre drzat diety, len sa pri nich zbytocne trapite, pricom vobec neschudnete a mozete potom z toho mat rozne chorobi... tak toto potrebujete?? nech si kazdy je to co chce a to co mu chuti, a ano je pravda aj to ze chlapom s a nepacia take baby ktore su len kost a koza.... ja to potvrzujem, takze len pekne papkajte!!!!:))

pata.k

presne s tebou srdiecko suhlasim.. dnesna doba a cely svet sa toci len okolo diet.. kazdy jeden casopis riesi diety.. kazda jedna baba, len diety a diety.. ved sa trosku zamyslime nad sebou.. si uvedomme, ze chude telo nie je vsetko.. pozrite sa na tie chude baby, co im trcia kosti a este im to nestaci a hladuju a hladuju.. cely zvysok zivota budu mat problemy - vypadaju im zuby, vlasy, telo sa im uplne odreguluje.. toto chcete? ved si porovnajte babu s plnsimi tvarmi a nejaku chudunku.. jednoznacne je ta s plnsimi tvarmi krajsia.. jednoznacne.. ved ani sami muzi nehladaju vyslovene stihle baby, ale take, za ktore je aj chytit.. a ak ste este takeho nenasli, tak to nebude urcite v tom, ze nie ste dost stihle.. sa teraz vsetky baby, ktore chu len chudnut a chudnut pozrite do zrkadla.. kazda jedna v nom uvidi jedinecnu osobu, ktora je niecim krasna.. nehladajte na sebe neustale chyby, ale sustredte sa na tie krasne veci.. usmievajte sa na svet a teste sa aj z malickosti.. nemyslite naustale na to, co mozete a co nemozete zjest.. zivot si treba vychutnavat, ved je predsa len jeden.. neodopierajte si vsetko a netrapte sa.. s chutou do zivota.. a ak ani to nestaci, tak sa zamyslite nad ostatnymi.. ludia s tazkymi chorobami, ktori su vdacni za kazde nove rano.. a vy sa trapite nad uplnymi hlupostami.. a co maju povedat oni? ved vazte si, hlavne ze sme vsetci zdraviii.. a zazivame kazde nove krasne rano.. tak si ho niecim spestrite, a bavte sa.. robme to co nas bavi a tesme sa z tohto prekrasne zivota.. aj tak sme vsetky krasne.. VSETKY!