RNG prosim pomoz,je to surne

Príspevok v téme: RNG prosim pomoz,je to surne
pomoc

mam stale nutkavy pocit na mocenie a steklivy pocit v podbrusku alebo akoby som to opisala uz som dva krat mala zapal mocovych ciest a preto som si viac ako ista, ze su to opat prve priznaky tohoto ochorenia.Od minuleho ochorenia co bolo v novembri minuly rok mi zostal buscopan ten mi dala lekarka na to,aby som si ho dala, na zmiernenie toho nutkaveho pocitu na wc,neviem ci si z neho mozem dat aj takto sama,k doktorke idem az zajtra,ale neviem ci bez toho vydrzim,uzivam anitkoncepciu a v sucastnej dobe aj b/komplex,mala som zapal dasna,tak na zlepsenie,bojim sa ci ten buscopan nemoze ovplyvnit antiku,prosim pomoz mi. pijem aj salviovy a urologicky caj.

RNG

buscopan je len synteticke antispazmodikum(proti krcom v traviacom ustrojenstve, tj adresuje len symptom, nie pricinu, a ma bocne ucinky...)
Ty potrebujes nejake antimikrobialne latky, ak mas zapal mocovych ciest sposobeny nejakymi mikrobialnymi(bakterie, kvasne kultury )
Na preliecenie urinarnych zapalov som predtym spomenul metodu vyplachnutia bakterii pomocou brusnicovej stavy a hlavne d-manozy(najdes v predchadzajucich temach, D-manozu s propolisom predava firma Meda, treba brat 2x tolko, ako oni odporucaju, na rychle vyliecenie)
Z antimikrobialnych spomeniem GSE, extrakt z olivovych listov a oreganovy olej.
Nezabudni na pravidelne bratie probiotik pre prirodzene zvysenie imunity