Psycholog a jeho cvicenia

Príspevok v téme: Psycholog a jeho cvicenia
majka s.

Dnes som sa uz konecne bola objednat u psychologa. Bola som s kamoskou, ktora mala nejake relaxacne cvicenia ci co. Sestricka okolo mna presla XY krat, ale az ked sme boli na odchode (co bolo asi po hodine a pol), tak som sa odhodlala objednat. Viem, ze psychologa potrebujem. Vsimla som si, ze tam poskytuje rozne cvicenia, ako napr. dychacie, relaxacne, pohovory a neviem co este. Mate s tymi cviceniami niekto skusenosti? Pomahaju vam?

Alternativa

Zvladnut dychacie, relaxacne cvicenie je velmi prospesne a potrebne. A oceni to clovek, ked musi sam mnohe v zivote "predychat". Cize nebran sa ani takymto aktivitam. Inak, vyborne to uci joga. Velmi Ti drzim palce

pata.k

ano, urcite si spravila perfektnu vec! a urcite ti pomoze.. neviem co ta trapi, ale viem, ze ti s tym istotne pomoze.. ved ked pomaha kamoske, tak o to lepsie.. prajem ti vela trpezlivosti a malo sedeni, drz sa, papa

majka s.

dakujem pata. k. si myslim, ze uz bolo nacase :o). so psychologmi nemam dobru skusenost, ale kamaratka ma nakopla tym, ze som isla s nou, ze mi povedala, ze je dobry, ze jej to pomaha a tak.

pata.k

s tymi cviceniami ti nepomozem, lebo vobec nemam skusenosti.. ja ti len chcem zablahozelat aky velky krok si prave urobila.. malo kto sa odhodla naozaj navstivit psychologa a dost sa sam so sebou trapi, no ale ty si sa odvazila a to je obrovsky uspech.. super..