Únava

Ivka 1

Fedor práve včelí peľ svojim zložením
je predurčený na liečbu neurologických
a psychiatrických ochorení ako sú : nespavosť,depresie a napr. aj chronický
alkoholizmus.Aloe Vera Gél s broskyňami-
ovplyvnňuje činnosť mozgu.

RNG

Ja tento potravinovy doplnok povazujem za potrebny pre mnohych(lepsi spanok, viac serotoninu atd), s tym bojuju mnohi, niektori len obcas-pod tlakom, niektori dlhodobo.
Takze v mojich doplnkovych obchodoch bude-jednu zasielku som uz poslal na schvalenie, takze tam nejake uz maju, dufam.

fedor

pre Ivka1:Dakujem za radu,ale tato kombinacia je snad vhodna na unavu,ale nie na depresivne pocity a stavy.Tam uz treba nieco ine.

Ivka 1

Fedor a Trinity na sústavný pocit únavy
je veľmi dobrá kombinácia Aloe vera gélu
s prísadou broskýň a k tomu včelí peľ v dražé.

fedor

pre RNG:Stale vsak neviem,ci ten 5-HTP niekde predavaju,lebo na internete som nenasiel nejaku konkretnu ponuku,alebo je to len zlozka niecoho ineho.Nemozes nam poradit,kde sa da objednat alebo kupit?

trinity

RNG a keď chcem brať teda ten 5-HTP (nemám ani tušenia, čo to je, kde to zoberiem ani nič), tak treba ten cipralex vysadiť či ako je to?

RNG

L tryptophan sa musi v tele premenit na 5-HTP(5-hydroxytryptophan) a potom na 5-HT(5-hydroxytryptamin=serotonin)
pripajam:
en.wikipedia.org

Tam to mas pekne popisane

Takze bratie 5-HTP je ovela ucinnejsie, ako len l-tryptophanu.
Samozrejme,preto ho tu odporucam(moje alternativne lekarske zdroje to uz odporucaju dlhe roky)
Moj osobny nazor na farmaceutika=to co ludia volaju popularne lieky je, ze by sa mali pouzivat az ked nie su prirodzene prostriedky dost ucinne.

Kedze nemas vedlajsie ucinky z prirodzenych, nemusis brat ine chemikalie na odstranenie vedlajsich ucinkov, teda dalsie chemikalie, ktore maju tiez svoje vedlajsie ucinky=kolotoc
Potravinovy doplnok je extrakt z prirodnych latok-zivin a nepotrebuje lekarsky predpis.
Samozrejme, vsetko sa da na svete predavkovat, aj voda, aj sol aj korenie.
Preto treba brat aj z potravinovych doplnkov len odporucene davky.

fedor

pre RNG:Nasiel som odkaz na tuto stranku.Aky mas na to nazor? www.pscentrum.sk
Daju sa tieto preparaty kupit volne v lekarni,alebo su len na predpis? Je to tiez len chemia? Pridanie adjuvantného preparátu: Veľa substancií môže pôsobiť ako „antidotum“ vedľajších účinkov
antidepresív. Patrí sem methylphenidat, bethanechol, neostigmin, amantadin, cyproheptadin, yohimbin,
extrakty gingo biloba, i samotné prídatné antidepresíva, ako je nefazodon, mirtazapin či buprobion a
buspiron. Tieto lieky sa podávajú paralelne so základným antidepresívom. Odlišný je sildenafil, ktorý si
pacient berie v prípade potreby.