Vela znamienok - kolko odstranit?

Príspevok v téme: Vela znamienok - kolko odstranit?
tinka1234

ahojte mam strasne vela znamienok po celom tele.uz len na tvry ich mam okolo 20 chcem si ich dat odstranit mam to urobit tak ze najprv celu tvar potom jednu ruku....a tak dalej alebo to mam robit po znamienku??a ako dlho sa hoja jazvicky zo znamienok. kedy je najvhodnejsie si ich dat odstranit akolko sa za to plati? plati sa za kazde znaminko zvlast alebo ked si ich dam z tvare odstranit naraz platim taku sumu akoby som si dala len jedno??? surne !

DEAVID

Dobrý deň
Mám podobný problém chcel by som sa spýtať o nejaký prvok na znamienka tak tiež mam okolo 20 znamienok na pravej aj na ľavej ruke a zvlášť po celom tele, chcel by som si ich odstrániť, počul som o kokosovým oleju alebo aj o žraločej pečeni vie niekto poradiť alebo ma s tým skúsenosť ?
Vopred za odpoveď ďakujem :)

zuzka777

angina, ako dlho používas kokosový olej ? citala som, ze jeho pravidelne pouzivanie dokonca odstranuje znamienka najma ked sa dava cez noc vo vacsom mnozstve a prelepi sa. Nevsimla si si ci ti nahodou nevybledli alebo niektore jeho pouzívaním nezmizli ? mal by sa vraj pozívat surový nespracovaný organický kokosovy olej. Asi kupim a vyskusam. V niektorých fórach písu, ze po mesiaci alebo dvoch im znamienka zmizli a nenechali po sebe ziadne stopy

zuzka777

Ahojte ! posledny tyzden citam mnozstvo clankov a diskusii v anglictine o roznych moznostiach jednoduchecho odstranovania znamienok priamo doma pouzitim urcitych prirodnych surovin ktore sposobia castym pouzivanim bud odpadnutie znamienka alebo jeho vyblednutie. chystam sa par z nich prave vyskusat, su rozne skusenosti a nazory tak sa chcem sama presvedcit.

anjelik

ak mas vela znamienok nie vsetky sa musia odstranit chirurgicky niektore sa daju aj laserom ja som bola v INTERKLINIK a pani doktorka Žemberová je velmi mila a prijemna a ja som spokojna nemam ani jazvu ani ine komplikacie...skus aj takuto moznost

tinka1234

no ja mam aj dost velke ale nemala by mi to preplatit kozna lebo to nemoze byt nebezpecne? viete len na tvary ich mam cez 20 a asi 5 tz nich vypukle a 3-4 take vacsie

skvrnka

achAgina...keby si vedela co som si ja zazila s koznym(i).Pomoc ziadna..taka perlicka co mi povedala obvodna, ze "chodte k nemu rano, lebo poobede uz nie je triezvy"...Dalsia mi tiez nepomohla, ani neviem co mi vlastne bolo, len na pamiatku mi ostali tmave flaky na nohach.
Ona mi koznu poradit nevie, uz som sa pytala. Preto sa pytam tu.