Vela znamienok - kolko odstranit?

Príspevok v téme: Vela znamienok - kolko odstranit?
tinka1234

ahojte mam strasne vela znamienok po celom tele.uz len na tvry ich mam okolo 20 chcem si ich dat odstranit mam to urobit tak ze najprv celu tvar potom jednu ruku....a tak dalej alebo to mam robit po znamienku??a ako dlho sa hoja jazvicky zo znamienok. kedy je najvhodnejsie si ich dat odstranit akolko sa za to plati? plati sa za kazde znaminko zvlast alebo ked si ich dam z tvare odstranit naraz platim taku sumu akoby som si dala len jedno??? surne !

skvrna

achAgina...keby si vedela co som si ja zazila s koznym(i).Pomoc ziadna..taka perlicka co mi povedala obvodna, ze "chodte k nemu rano, lebo poobede uz nie je triezvy"...Dalsia mi tiez nepomohla, ani neviem co mi vlastne bolo, len na pamiatku mi ostali tmave flaky na nohach.
Ona mi koznu poradit nevie, uz som sa pytala. Preto sa pytam tu.

skvrnka

ja mam tiez vela, aj vypuklych, no som z Ke a som viac menej rozhodnuta pre Chirmed, lenze tak by mi poistovna nepreplatila nic, to mi je jasne. Prosim, ak viete o nejake NORMALNEJ KOZNEJ V KE, tak mi napiste. Aby mi to prezrela a poslala ma na chiru. Lebo nemam miliony na sukronu klinikum kedze studujem. Diki za kazdu radu.

pata.k

tak podla toho ake velke znamienka si das vybrat, cim mensie - tym mensia jazvicka.. bude sa to hojit dlhsie, ale pomoze ti pravidelne si to natierat Contractubex gélom, ktory priaznivo ovplyvňuje hojenie jaziev. Výťažok z cibule pôsobí protizápalovo a brzdí rast buniek, ktoré podporujú vznik nevzhľadných jaziev.

sonica

Cena za vyber znamienok je rozna. Mne doteraz vybrali 11 znamienok. Nikdy som neplatila, kedze som mala odporucanie od kozneho lekara. No pred mesiacom mi vyberali dalsie - na odporucanie lekara - a uz som platila 100 za znamienko.
Angina aky kokosovy olej pouzivas? Je to nieco specialne z lekarne?

agina

Vacsinou sa take zavratne sumy platia len v sukromnych klinikach /napr.INTERKLINIK/ osobne som sa bola pytat v Blave, vybratie jedneho znamienka 500,- plus zaslatie na rozbor 1200,- no hruza. Tak som radsej isla do Fakultnej nemocnice v Martine, vsetko mi preplatila poistovna.Niektore namienka sa daju odstranit aj laserom.