OHLADOM DIETY-A SLADKEHO!!!POMOZTE PROSIM

Príspevok v téme: OHLADOM DIETY-A SLADKEHO!!!POMOZTE PROSIM
odhodlana

Ahojte.mam taky problem..zacala som drzat dietu...pretoze nmusim za dewat tyzdnov schudnut 10 kg.....a aj viac.akurat ze mam len 12..podari sa mi to??A problem je v tom,ze predtym som bola velmiiii naucena na sladkosti...dost...a mama sa na mna za to uz hnevala.pretoze som mala vela sladkosti doma a vzdy som ich vyzierala....a som dost tucna.ale reraz som sa uz odhodlala.akurat ze ked som tak velmi naucena na sladke,tak sa neviem seknut......zacala som vcera,ci predvcerom,a uz som nedokazala bez sladkeho byt,tak som si dala jednu kocku 70% tmavej cokolady,a to pred obedom.....myslite ze mohla by som si dopriat jednu kocku denne tej cokolady ked sa snazim schudnut?.....ja si myslim ze ked si dam jednu kocku takej cokolady,a neskor to wybeham alebo vysportujem,tak to nie je take hroozne.prosim pomooozte poradte diiiky

betka20

nedrz dietu!! len zmen stravovanie.
Raz za tyzden si mozes dopriat sladke napr deli ...Jedz 5-krat denne a to ranajky desiata obed olovrant a vecera kazdych 3-4hodiny.na vecer si daj uz len nieco lahke.mozes cvicit napr.3krat do tyzdna.zvol si napr beh bicyklovanie alebo plavanie...nieco co je dost aktivne.pi vela vody.namiesto beleho peciva zvol celozrne.plus vela zeleniny a ovocia.a este k tommu prve dni su tazke a nikdy si nehovor nemozem ale nechcem to viac pomoze.zacni takto inak nezacinaj lebo si pokazis zivot viem o com hovorim

isisse

odhodlana, je dobre, ze si sa rozhodla nejest sladkosti a cvicit... mam vo svojom okoli baby, ktore to nedokazali a aj tak vyzeraju... navyse od vela sladkosti mozes aj ochoriet a neskor mat vyrazky... nemusis drzat dietu, len cvicit a jest vyvazenu stravu (ziadne sladkosti - ale kocka najleosie 90% cokolady denne ti neuskodi, len nejedz nic vyprazane, ani hranolky, jedz hlavne vela zeleniny a pi len cistu vodu neperlivu)

julka12345

ahojte , vedeli by ste mi pomoct ako by som mohla zhodit co najrychlejsie z bokov a brucha ? prosim napiste mi najosvedcenejsiu kuru musim rychlo zhodit nieco , mozete mi to poslat na julicilikova@post.sk dakuejeeem ozvite sa co najrychlejsie dakuejeeem

Swaygirl

ja mam tento isty problem..bez hanby priznam ze som cokoholik:))))ked mi da niekto pristup ku sladkemu je to ako ked pred alkoholika postavia flasu..ale da sa to zvladat..nedrz dietu..ked budes mat chut na sladke daj si bud nejaky jogurt..alebo nejake ovocie.ver ze to pomoze lebo ti to vyrovna hladinu cukru a nebudes mat chut na tie sladke blbosti v ktorych je beztak kopec blbosti..a ver ,ze keby si takto vydzrala sladke nejest par tyzdnov potom si na to ani nespomenies...kdesika som citala,ze ked prestane clovek telu nieco davat tak si od toho odvykne a uz to nevyzaduje..

silwinqa

Ahoj,pocuj moja,tiez si nemyslim ze vo veku,takom ako si prave ty je vhodne drzat dietu.To ze sportujes je welmi dobre.Tak sa toho drz a jedz normalne.Tvoje telo je vo vyvoji ako si sa uz urcite docitala.Tak si zbytocne nenarob tazkosti..nehnewaj sa namna,ale je to strelene,to co si si zaumienila

LaurinkaB

Ty mas 12 rokov a uz drzis dietu?
Neblazni, ved si vo vyvoji, mozes si ublizit.. prave teraz Tvoje telo potrebuje vela zivin. Nedrz dietu, obmedz iba sladke a jedz aj ovocie a zeleninu. Vela chod von s kamaratmi, na korcule a tak,....

ale dietu nedrz

odhodlana

KIKI
to tvoje zmyslanie ma nieco do seba...ale predtym sa mi podarilo schudnnut dokonca dwa kilo za tyzden,a to som ani nechudla len som chodila kazdy wecer na taebo a behala..takze mam pocit ze by sa mi to mohlo podarit

kiki

neviem sice co ocakavas za 9 tyzdnov, musi to byt pravdepodobne velmi dolezite ale nemala, aj ked sa ti to zle pocuva, by si sa zameriavat na taketo rapidne znizenie vahy za velmi kratky cas, nie je to normalne ani pre dospele zeny, a nie este pre teba, aj ked si to teraz sotva pripustis, v buducnosti z toho mozes mat zdravotne problemy. Urcite by si nemala hladovat, dolezite je jest aspon 3xdenne. Sladkosti mozes nahradit ovocim, mozes aj susene.Na tvojom mieste by som skusila pomoc mamy(?), kedze mas 12 tak urcite vari ona, takze by ste mohli dat sily dohromady.
Zmena stravy je dobra len neocakavaj ze tvoje telo bude rozumiet tvojim planom a bude odratavat kilo kazdym tyzdnom je to 100% nerealne.

RNG

To neustale chudnutie je chory modny trend.Ved uz vlastne postupne zanika, chvalabohu.
Som presvedceny, ze ho vymysleli v sestdesiastych rokoch homosexuali, ktory nenavidia zeny a v sucasnosti diktuju modne trendy.
Aj ine produkty ovplyvnuju kvalitu koze, napr vyprazane jedla. Zemiacky(pomfritky) su jedna z nich. Komercne prehrievane tuky (tzv. rastlinne oleje a rastlinne "masla")su pre telo zamorenie a telo sa ich snazi vylucit.
Koza je cast nasho vylucovacieho systemu, hlacne na soli(pot) a tuky(masna plet), ked je toho privela, zapchaju sa pory, hlavne s tvrdnucimy=vysychavymi znicenymi rastlinnymi olejami a mas po peknej hladkej pleti.
Ciste teplom neposkodene oleje ani masti nie su problemom. Len znicene , ktore zamoruju telo su problem.
Zialbohu je ich okolo nas privela, vsetky "stabilizovane, hydrogenizovane=stuzene a prehriate tuky" ci uz rastlinne, ci zivocisne su pre plet priamo katastrofa.
Okrem toho su tu rozne tazkostravitelne bielkoviny(vyprazane, odstarnute,mliecne, lepky...), ktore tuto situaciu este zhorsuju.
Pri veku 18 az 40 hraju velku ulohu hormony a pre plet najdolezitejsie skodlive hladiny dehydrotestosteronu.
Tie sa daju znizit zmesami mineralov a vitaminov, hlavne zinok a rozne vitaminy B.
Odporucam brat zmes proti akniam, alebo koza-vlasy-nechty, pripadne intenzivne na vlasy plus extra zinok.
Zarucit dodanie tychto kazdodenne z beznych potravin pravidelne je skoro nemozne pri nasich sucasnych kuchyniach.
Preto doplnanie je lepsie, ako nic.