Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

minko79

Ahojte, ja sa liečim práve tým, že sa neliečim s doktormi, a pomáha to, čím menej chémie a viac zdravého živého do tela, doplnky určite pomôžu tiež, držte sa všetci a nevzdávajte sa

Simonetta155

Ahojte všetci, na magnetickej rezonancie sa mi objavil nález dymeelizačného procesu typu SM.Absolvovala som lumbálku a likvor bol v poriadku, tiež evakuované potenciály. Čo by ste mi odporučili ,aby sa mi stav nezhoršil ?? Mám si kúpiť vitamíny (napr.B,Omega 3, zinok) a odporučili by ste mi tiež wobenzym...akým jedlám sa vyhýbate pri SM? Prosím o odpoved :)

ela070

nefinka urcite ti budem drzat palcea neboj sa nic strasne to nie je je to ten najkrajsi pocit na svete ked uvidis po prvy raz svoje dieta.TINA78 ja neviem z coho to je lebo moja dcera bola az na par vynimiek velmi zdrave dieta nebrala vela tabletiek ani ockovana len to zakladne a vsetko bez problemov az teraz z nicoho nic prisli zdravotne problemy.je to fakt zahada.ja si myslim ze to je stravou lebo take nekvalitne vyrobky ake su teraz same ecka a vsetko je umele,mlieko ako voda ,jofurty z takou dlhou zarukou nemozu byt kvalitne.A je fakt ze to zasahuje dost teraz v tomto obdoby vela mladych ludi.MAJLO 2 drz sa a spravne sa rozhodni.citala som ze pre toto ochorenie je skodlivy horuci kupel,termalne kupaliska a poskodzuje to zrak .Co vy na to.

Simonettka

Ahojte,náhodne som objavila túto stránku tu je link-www.knivic.unas.cz
-sú tam v celku zaujímavé a užitočné informácie ako bojovať so sklerozou.

tina78

RNG keby mas pravdu parazity by zamorovali aj starsiu generaciu takze by nebolo vekove obmedzenie a prinajme si kolko pripadov je takych ktorym zistili sm naprikad po 5Otke?

ja si skor myslim ze to je ockovanim
vacsinou ockuju mladych ludi a deti u ktorych sa potom poblazni imunitny system preto sm maju prevazne vsetko mladi ludia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleroza multiplex - Fórum - ZDRAVIE.sk