Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

majlo2

Snáď jej to až tak moc nevadilo. Nojo, treba občas zmazať históriu po sebe :)
Inak je super, že sa má skvele, nech jej to len vydrží. Tiež si skúsim teraz po maturite upraviť stravu a uvidím ako to na mňa bude vplývať.

ela070

majlo 2.co ti napisat hadam len to ze zivot ide dalej a bude aj lepsie treba verit.odmlcala som sa.dcera ma odhalila ze pisem o nej ale ja som len zistovala ze co a ako jej pomoct od ludi co to maju.citi sa vyborne a to je podstatne.neberie ziadnu liecbu len sme trosicka upravili stravu.

cloe

Ja som mala porobenie (urieknutie ) Bola som stale slaba a ospala,prestalo sa mi darit v zivote a smola sa mi stale lepisla na paty.Nasla som na internete stranku kaitan.sk pana Kaitana a napisala mu,poslal mi bezplatne techniku kde som zistila ze mam skutocne porobenie,zaplatila som mu a pustili sme sa do spoluprace,o par dni to zacalo byt uz omnoho lepsie a dnes musim povedat ze mu velmi dakujem a je to obrovska zmena k lepsiemu,jednoznacne odporucam.

včielka

LASI VEĎ skús zmeniť stravu, ja som včielka,už so to tu písala, ľudia veď to stojí za to trochu sa obetovať a ináč sa stravovať a bude Vám lepšie, viem to zo skúsenosti

tina78

podla mna je to chore ked tu ktosi si pyta pomoc ved preco nejdes k doktorovi?

keby som si vedela pomoct tak uz som davno zdrava :-(

hnusna choroba cudujem sa ze este farmaceuti nevymysleli nieco na vyliecenie len hluposti vymyslaju

majlo2

Ak nezaberá treba doktorovi, mi ti tu nejako extra nevieme pomôcť. Jedine písať a písať :)
Ako som už napísal, copaxone zatial neberiem ale chystajú sa mi ho nasadiť. Nič viac o ňom neviem akurát, že sa pichá každý deň.

Lassi

Čaute ľudia, SM mám už 11rokov, nechodím dobre, čo sa mi to za posledné 3 roky zhoršilo, prosím pomôžte, pichám si Copaxon, ale nezaberá mám stále teploty, rada by som oslovila aj majla2 popíšeš? Ďakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleroza multiplex - Fórum - ZDRAVIE.sk