Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

martin82

Este doplnenie, konkurencia a vraj rovnako dobra ako bioquant je www.kxlaser.cz. Ten bioquant som ja vcera ostestoval na zivej kvapke krvi pred a po a naozaj bola ta krv ina, hluciky cervenych krviniek rozbite tak ako maju byt.Vraj bioquant je original, kxlaser cinska kopia. Ziadna skusenost, nic?

RNG

Inac na poskodene nervy na regeneraciu treba brat hodne DHA(aspon jeden gram) co dostanes z rybacich olejov, lepsie z krill oleja alebo oleja z chobotnice pod menom calamarine.

RNG

Tina ,nezarucujem za uspech, ale mnohi lekari z alternativy spajaju MS(SM)a rozne ine tzv "autoimunne" z roznymi mikrobami v tele, najma s L-formami , mykoplazmani a virusami. Vsetky tieto totiz podstatne znizuju imunitu a tym, umozna viacerym naraz skodit.
Preto odporucaju adresovat tieto vnutrobunecne parazity napr extraktom z olivovych listov, Samento/prima una de gato a inymi antimikrobialnymi doplnkami, NAC a enzymami na odmaskovanie a roznymi prostriedkami na zvysenie viralnej imunity

tina1112

takze tam sama priznala ze liecba nie je az taka potrebna

co mam kamaratov su na liecbe a aj tak im pribudaju loziska potom k comu je ta liecba

ja tomu stale nechapem

tina1112

Videla som výsledok imunológa a alergológa. Podľa mojich zápisov stav nebol doriešený z hematologického hľadiska. Nízky počet leukocytov musí mať nejakú príčinu a ja stále nerozumiem akú- či sa jedná o problém v imunite alebo o poruchu tvorbu bielych krviniek / čo spadá pod kompetenciu hematológa /.
Každopádne lieky druhej línie nemôžete dostať.
Netreba sa však stresovať,Máme veľa pacientov, ktorí nedostávajú túto liečbu a dokážeme stav stabilizovať pravidelným sledovaním a v prípade potreby podaním kortikoidov.
Krásny deň

tina1112

nefinka vobec to fakt neries

keby som ti dala precitat co mi napisala oktorka s sm centra z mickiewizcovej z ba
tak by si sa zhrozila

pacient to je pre nich len cislo penazi ktore za neho dostanu

ja fakt nepoznam cloveka s sm ktoremu by tieto chemikalie pomohli

nefinka

:tina - mňa to serie už len z princípu, ja sa takisto cítim lepšie, keď zrovna nič neberiem, ale principialne mi to nedá, aby som sa nad to povzniesla

tina1112

nefinka neboj len nech si tu liecbu nechaju ona aj tak nepomaha a oni to vedia

ja uz rok som bez liecby tak ako martin ten liecbu nikdy nemal

skor myslim ze ta liecba viac skodi ako pomaha
pokial nevymyslia skutocne nieco co bude viditelne pomahat tak neviem co bude dalej a to zijeme v 21storoci ani sa mi verit nechce ze liecba sm je stale v plienkach a z ludi robia pokusnych kralikov

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.