Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

ela070

NEFINKA A TINA 78.TEN STRACH MATKY POCHOPITE AZ VTEDY KED BUDETE MAT VLASTNE DETI.JA NEHOVORIM ZE NEDOSTUDUJE VYSKU ALE KED NEHYBALA VOBEC RUKAMI NEVEDELA SA ANI NAPIT OBLIECT TRVALO TO TYZDEN MNE DIAGNOZU POVEDALI HNED V PRVY DEN JEJ SME TO TAJILI .A KED SOM VIDELA AKO CHCE IST DO SKOLY A TIE RUKY JU NEPOSLUCHALI TO BOLA UPLNA BEZMOCNOST.KED VIDITE AKO SA TO VASE DIETA TRAPI.

Majlo2

ela070 - nemusíš mi vykať za prvé som mladší a za druhé na nete skoro nikto nikomu nevyká :)
No ja som bral na začiatku wobenzym ale to bolo tak pri začiatku diagnózy a teraz rok a pol si pichám ten betaferon + beriem nejaké vitamíny, to asi väčšina z nás. Stravu upravenú nemám ale asi z vlastnej iniciatívy si obmedzím sladké a ešte nejaké nezdravé jedlá.

Inak tá manželova kamarátka čo píšeš, že má už 50 tej sa zhoršil stav? Je na barlách, na vozíku alebo nejaké iné obmedzenie pohybu?
A páči sa mi ako si napísala, že sme tu pre ňu. Veľmi pekné

tina78 - Mohla by si (ak chceš) popísať bližšie ako a za akých okolností si prestala vidieť na to jedno oko? Čo poznám ešte aj z reálu pár SM-károv tak asi dvom sa toto isté stalo, ž eprestali vidieť a mne tiež ale o tom som tu už pred pár dňami písal. Ďakujem

martin82

Tina ja si vobec nemyslim ze je paradox, ze ti SM zacala na VS. Zivotosprava, stres, malo slnka a teda aj Vit D, ktory preukazatelne ma suvis s SM a inymi tzv. autoimunitnymi ochoreniami, to sa prejavi...Ja som presvedceny o tom, ze moja SM nie je dedicnost a ani nahoda...bud SM alebo nieco ine, mozno horsie.

nefinka

hej presne ako vravi tina, ela, tvoja dcéra nie je ani malomocná, ani nemá als, ani alzheimera alebo podobné veľmi veľmi zlé ochorenia preboha - prečo by nemohla dokončiť školu??

tina78

ela070 ja mam tiez vysku a paradoxne mi choroba zacala na nej, prestala som videt na jedno oko

a dostudovala som

zasa tolko nelutuj dceru
to co ma prist pride

inak toto presne robila moja matka furt lutost a chudatko a nedostuduje a ako si to zariadi to bolo uplne na zblaznenie

teraz to bere v pohode ako keby som ani neni chora a je to omnoho lepsie

ela070

kliatba to urcite nie je .kto by druhemu taketo alebo akekolvek ochorenie prial i ked sa hovori ze ludia si aj chorobu zavidia ale to su hlupaci.j111 beries nejake lieky ked pocujes hlasy

J111

ok, neurazam sa:D To by sa mi len tak neprihodilo, aby som sa urazil. Len fakt neviem, co by som k tomu napisal. Vsak toto ochorenie musi byt ako nejaka kliatba na cloveku.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.