Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

ela070

ahojte.dakujem za upozornenie na ten caps loock.inac aj ja to necham na dceru nech sama rozhodne vie to len jej priatel z ktorym chodi 4 roky tomu som to povedala jaa zachoval sa super.dohliada na nu v skole ked je v bratislave ale teraz to skuskove to ju dost vycerpava chodi na ku.najhorsie bolo ked nehybala vobec z rukami to bol des ale dalo sa to do poriadku .neviem ako by zvladla skusky ked by nemohla pisat .pochopili by to ucitelia chcela skusku ustne a vobec nebola pochopena a to este nevedela aku ma diagnozu .bojim sa ci to dostuduje ona to chce velmi bol to jej sen.

nefinka

joj tina, tak to ti nezávidím veru, ja som mala to šťastie, že som robila v kolektíve so samými chlapmi:) ale napriklad aj tak to v práci nevedel nikto, to som brala tak, že pokiaľ nemám žiadne problémy, ktoré by mi bránili pracovať, alebo ma v práci obmedzovali, nie je potrebné, aby to tam ktokoľvek vedel.
inak môžem sa spýtať ku ktorému neurologovi/-ičke chodíš v ba?

tina78

baby su strasne hnusne, ja nemam jedinu dobru kamaratku a co viem tak malo babam vydrzi kamaratstvo

baby su vecne superky furt potrebuju si dokazovat ake su naj naj naj

ja mam kolegyne a to co tie dokazali
a furt sa opicia po mne kde ma mozu strapnit tam to spravia

a to este keby nedajboze vedeli o sm tak to by mi inak dali pocit

Majlo2

ELA070 - prosím skús si vypnúť CAPS LOCK (písanie velkých písmen) totižto velké písamená sa dosť zle čítajú, dakujem
A čo sa týka toho či to má kamarátke povedať tak pokiaľ je to veľmi dobrá kamarátka tak by samozrejme mohla no je to na nej. Ja som to naj. kamarátovi povedal aa zobral to úplne v pohode. Dalej sme sa o tom nejako extra nebavili a vôbec ma nelutoval čo je dobre. A je asi dobré to moc nerozpytvávať. A nemyslieť na tú chorobu pokiaľ človeku viac-menej nič nie je. Ja na to nemyslím a ani neviem, že mi niečo je (zatial)
Inak dnes idem na MRI tak som zvedavý aké budú výsledky a podľa toho nasadenie inej liečby.

nefinka

:tina - pozri, mne to diagnostikovali, keď som mala 17, takže viem veľmi dobre aké to je. takisto je strašne veľa ľudí v mojom okolí, čo vôbec netuši, že mi niečo je, lebo som nemala potrebu to každému roztrubovať.ale hej, je pár takých, čo o tom vedia a neľutujem, že som im to povedala. vedia to, beru to tak ako to je a tým to končí.nevedieme žiadne dialogy ohľadom mojej sm, nechodím na žiadne tie stretnutia sm-károv, či jak si to nazývajú, vlastne jedine, kde o sm komunikujem je tu na fore:)

tina78

nefinka vies ako beru potom chalani mlade dievca ktore ma sm?

a co koho do toho?
ved uz rovno vyhukuj bankove konto kolko mas preco nehovoris nikomu o tom?
lebo to je sukromna vec

len hlupi ludia co sa chcu nechat lutovat rozpravaju o chorobe

ja poznam jednu z uk co ma HIV a nepovedala to ani priatelovi
dnes s pravdou daleko nezajdes

a predsa pokial to neni vidno tak na co drazdit okolie lutostou na lutost bude este casu dost.....

ale ved je to na nich maju svoj rozum my im radit nemozme, kazdy nech si zariadi podla seba

nefinka

:martin82 - no veď sa mi to dáko nezdalo, lebo keď som svojho času rozmýšľala, či si to dať spraviť, tak som musela sama vyvinúť iniciatívu, nikto ma na nič neposielal.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleroza multiplex - Fórum - ZDRAVIE.sk