Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

ELA070

MOJA DCERA MA 21 ROKOV TRPLI JEJ RUKY AZ UPLNE V NICH STRATILA CIT.PO TYZDNI V NEMOCNICI SA DALI RUKY DO PORIADKU BRALA LIEKY A INFUZIE TERAZ BERIE LEN MAGNEZIUM A B-KOMPLEX.NA MRI JEJ ZISTILI NALEZ NA MIECHE A NA MOZGU,LIKVOR MA NEGATIVNY.HNED V PRVY DEN VYSLOVILI ZE MA SKLEROZU MULTIPLEX,MA SPLNENE 2 ZO 4 KRITERII.DA SA TO TAK RYCHLA URCIT ALEBO MAME ESTE DUFAT.NESTASTNA MAMA.ODPISTE DAKUJEM

Majlo2

J111 - To je smutné čo sa ti stalo a práve preto je dosť ťažké vybrať si správneho partnera, čo vybrať, vôbec takéto stretnúť.

J111

So mnou sa manzelka rozviedla preto, lebo som ochorel, co vam budem hovorit. Ma ta osoba vobec nejaky charakter alebo ako to v jej pripade nazvat? Nepochopil som to a ani nepochopim...

tina78

nefinka veru dobre si to vystihla o tych zbabelcoch, ale tiez neviem keby to bolo opacne keby ja zdrava som mala mat choreho partnera ako by som to prijala ci by som bola psychicky aj fyzicky taka silna aby som to zvladla.

Nikoho neodcudzujem kazdy ma pravo sa rozhodnut aj ked to boli :-(

nefinka

tina pozri, podľa mňa sú ľudia od svojej podstaty zbabelci.. tí zdraví sa zľaknú pri predstave dakej choroby, o ktorej hovno vedia, to vieme obe.
ja som mala šťastie, že môj priateľ má vo svojom okolí babu s sm, takže vedel, čo to je, čo môže čakať a o čom reálne sm je:)

tina78

ja som mala priatela co mal cukrovku som myslela ze aspon ten ma pochopi

a viete ako ma pochopil? ked som mu povedala ze mam sm povedal ze on chce mat deti zdrave a rozisiel sa so mnou

sedela som vo volebnej komisii a rozpravali sa tam o sm ale take bludy tam rozpravali ze sa mi vsetky noziky otvarali ale bola som radsej ticho

ludia hovno vedia o sm

ale to neni len o chorobe, si zober nefinka ze aj zdrave zeny opustia chlapi
kvoli inej, to je uz normalne takze choroba mi pride ako taka vyhovorka hlavne ked to na tej dotycnej ani neni videt ze je chora

nefinka

ahojte:)
podľa mňa povedať.. - podotýkam, že so mnou sa svojho času kvôli tomu, že mi zistili SM rozišiel priateľ po takmer troch rokoch vzťahu, ale aj tak som za úprimnosť. takisto podľa mňa tvrdenie, že každý, čo zuteká je hajzel, čo si chcel iba užiť je scestné.. hej, nám, čo máme sm to zo začiatku tak príde, aj ja som si ponadávala atd atd.. ale podľa mňa, tak ako sa tí zdraví nevedia vžiť do našej kože, my sa naopak nevieme vžiť do ich kože. A presne ako tina napísala, veľa ľudí ani nevie, čo presne sm je, väčšina aspoň čo som ja mala možnosť vidieť si myslia, že je to niečo ako alzheimer. a keď takémuto človeku poviete, čo vám je, prvé čo spraví, zapne internet. schválne si skúste vyhľadať sm cez google - vyhodí vám to samé hrôzostrašné články o tom, čo je to za strašnú chorobu, v čom všetkom je človek obmedzovaný, atď.. samé negatíva.. tak sa skúsme občas vžiť aj do pocitov zdravých ľudí, ktorí nemusia byť hajzli, len sa proste zľaknú, vyplašia pri predstave budúcnosti s človekom, čo má sm, lebo všetko, čo si o tom prečíta znie koľkokrát niekoľko-násobne horšie aká je realita.
áno tina, väčšina zuteká, o tom sa nemusíme ani baviť, vieme ako to je, ale nemusí to tak ostať navždy a raz stretneš aj ty niekoho, kto sa toho nezľakne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleroza multiplex - Fórum - ZDRAVIE.sk