Skleroza multiplex

RNG

Na regeneraciu nervovych obalov odporucam najma zlozky EPA a DHA, najdes ich v rybacich olejoch(10 gramov denne) alebo krill oleji, kde staci aj 2 gramy denne, lebo je to tam v biologicky ovela ucinnejsej forme fosfolipidov a nie triglyceridov, ako je to v rybach.

RNG

Ked su napadnute nervy, vzdy prve, co je najpravcdepodobnejsie je, ze sa jedna o utok virusov na myelinove obaly, pripadne aj na neurony.Na to treba co najrychlejsie zdvihut viralnu imunitu, co sa da roznymi doplnkoami, vygogli si mapt pod mojim nickom temu herpes.Preve HSV1 a HSV2, tiez VZV su casto pricina. Dalsie, co prichadza dbes casto do uvahy su rozne L-formy, velmi tazko diagnozovatelne formi vnutrobunecnych parazitov, ktore sa vytvoria z roznych bakterii, ako napr Borelioza(neuroborelioza...)Chlamidia pneumoniae a ine a to najma ako reakcia na antibiotika napadajuce bunkove steny tychto bakterii. Ich obrana je, ze zhodia bunkovy plast a schovaju sa v nasich bunkach ako bezplastove bunkove parazity.
Na ne su ucinne napr extrakt z olivovych listov, samento, a ine prostriedky adresujuce mykoplazmicke a podobne formy. Tiez NAC a enzymi, co ich v bunkach odmaskuju, lebo inac su pre nasu telesnu obranu neviditelne.

ELA070

MOJA DCERA MA 21 ROKOV TRPLI JEJ RUKY AZ UPLNE V NICH STRATILA CIT.PO TYZDNI V NEMOCNICI SA DALI RUKY DO PORIADKU BRALA LIEKY A INFUZIE TERAZ BERIE LEN MAGNEZIUM A B-KOMPLEX.NA MRI JEJ ZISTILI NALEZ NA MIECHE A NA MOZGU,LIKVOR MA NEGATIVNY.HNED V PRVY DEN VYSLOVILI ZE MA SKLEROZU MULTIPLEX,MA SPLNENE 2 ZO 4 KRITERII.DA SA TO TAK RYCHLA URCIT ALEBO MAME ESTE DUFAT.NESTASTNA MAMA.ODPISTE DAKUJEM

Majlo2

J111 - To je smutné čo sa ti stalo a práve preto je dosť ťažké vybrať si správneho partnera, čo vybrať, vôbec takéto stretnúť.

J111

So mnou sa manzelka rozviedla preto, lebo som ochorel, co vam budem hovorit. Ma ta osoba vobec nejaky charakter alebo ako to v jej pripade nazvat? Nepochopil som to a ani nepochopim...

tina78

nefinka veru dobre si to vystihla o tych zbabelcoch, ale tiez neviem keby to bolo opacne keby ja zdrava som mala mat choreho partnera ako by som to prijala ci by som bola psychicky aj fyzicky taka silna aby som to zvladla.

Nikoho neodcudzujem kazdy ma pravo sa rozhodnut aj ked to boli :-(

nefinka

tina pozri, podľa mňa sú ľudia od svojej podstaty zbabelci.. tí zdraví sa zľaknú pri predstave dakej choroby, o ktorej hovno vedia, to vieme obe.
ja som mala šťastie, že môj priateľ má vo svojom okolí babu s sm, takže vedel, čo to je, čo môže čakať a o čom reálne sm je:)