Skleroza multiplex

tina78

ahojte, picha si tu niekto rebif44?
ake mate s nim skusenosti?
ja si ho uz picham 9mesiac ale robia sa mi z neho fialove flaky na tele v mieste v pichu, kozu z neho akusi necitlivu
mate stym niekto skusenosti?

tina78

ked si precitas v tejto teme starsie rady tak sa docitas vsetko, uz tu toho bolo dost popisane, skus citat starsie veci tu ale ci rady pomozu tazko povedat u kazdeho jedinca je sm ina ako tak vidim, toto ochorenie je v tomto zakerne bo nikto nevie ako vznika,
ako kedy preco.....

loano

Dobry deń,

chcela by som vas poprosit o pomoc a radu. mojej velmi blizkej osobe zistili SM.kedze nase zdravotnictvo povazuje tu to chorobu za nevyliecitelnu tak zhanam co najviac info ako tu to chorobu spomalit. coho sa mame drzat ake vitaminove doplnky, alebo na koho sa mame obratit.

daakujem vam velmi pekne za pomoc ak by to bolo mozne mozte mi pisat na moj mail. dakujem.

RNG

Neviem ako mozu byt relevantne informacie od ludi, co sa s SM trapia a nevedia ju ani zmienit a dokonca ani spomalit, lebo ju adresuju neucinnymi prostiedkami.
Mozu sa tak nanajvys vzajomne lutovat a posilnovat s myslienkou, ze aj druhi maju rovnake problemy a su v nich tak isto viacmenej bezmocni.
Co tak zmenmit prostriedky, ked tioe, co pouzivate zrejme nepracuju?

aach

www.nadej.net

www.sclerosis-multiplex.sk

ak sa chcete porozprávať s osobami, ktorí vám dajú skutočne relevantné informácie o liečbe a o všetko ohľadne SM-ky (sclerosis multiplex)...tu sú tie správne linky...

skús...za to nič nedáš...ale dostať informácii môžeš veľa...veľa šťastia