Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

tina78

ked si precitas v tejto teme starsie rady tak sa docitas vsetko, uz tu toho bolo dost popisane, skus citat starsie veci tu ale ci rady pomozu tazko povedat u kazdeho jedinca je sm ina ako tak vidim, toto ochorenie je v tomto zakerne bo nikto nevie ako vznika,
ako kedy preco.....

loano

Dobry deń,

chcela by som vas poprosit o pomoc a radu. mojej velmi blizkej osobe zistili SM.kedze nase zdravotnictvo povazuje tu to chorobu za nevyliecitelnu tak zhanam co najviac info ako tu to chorobu spomalit. coho sa mame drzat ake vitaminove doplnky, alebo na koho sa mame obratit.

daakujem vam velmi pekne za pomoc ak by to bolo mozne mozte mi pisat na moj mail. dakujem.

RNG

Neviem ako mozu byt relevantne informacie od ludi, co sa s SM trapia a nevedia ju ani zmienit a dokonca ani spomalit, lebo ju adresuju neucinnymi prostiedkami.
Mozu sa tak nanajvys vzajomne lutovat a posilnovat s myslienkou, ze aj druhi maju rovnake problemy a su v nich tak isto viacmenej bezmocni.
Co tak zmenmit prostriedky, ked tioe, co pouzivate zrejme nepracuju?

aach

www.nadej.net

www.sclerosis-multiplex.sk

ak sa chcete porozprávať s osobami, ktorí vám dajú skutočne relevantné informácie o liečbe a o všetko ohľadne SM-ky (sclerosis multiplex)...tu sú tie správne linky...

skús...za to nič nedáš...ale dostať informácii môžeš veľa...veľa šťastia

Bogika

ahojte, ja mam SM už 3 roky ale nechodila som nikdy na tieto fóra, ale už začnem, lebo som sa tu toho už dosť dozvedela... potrebujem teraz poradiť, mam občas bolesti v nohách, ako pri chrípke, neviete mi na to niečo odporučiť?

sydney

prosim vas, chcem sa opytat, ako to bolo vo vasom pripade ohladom liekov Avonex - mam to uz rok, a vzdy po roku sa musia nanovo poslat papiere do blavy a poistovne a podobne byrokraticke schvalovacky - kolko ste cakali? ja som bola na MR v januari, a uz mesiac nemam ziadne lieky, nic este neprislo. aj vy ste tak cakali? mne je totiz komicke to,ze ako mi prizvukovali,ze na presny cas si musim pichat a striktne to dodrziavat a teraz som v mesacnom sklze,tak neviem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.