Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

t4nick4

u mňa to tiež vedel len triedny, ale potom som zistila, že to vedia už všetci, aj tí čo ma neučia :D ale to je pravda, že niektorí sú veľmi ohľaduplní ku mne :)

sydney

u mna to vedia na studijnom,ale ulavy nemam ziadne. a profakov to vie absolutne minimum - ale kedze to vedia,tak su ku mne aspon ohladuplnejsi,ale nejako extra potrebu hovorit to nemam,len v pripade precerpania povolenych absencii :)

Majlo2

No o mne to nevedia snáď iba triedny, že niečo mám ale podla mna ho ani nezaujima a už ani nevie ako sa ta choroba volá. A ani doktor nejako nezdôrazňuje aby o tom vedel každý vyučujúci. Tak neviem či mám nárok na nejakú úlavu alebo nie.

t4nick4

to by asi všetci profesori mali vedieť, nie? lebo o mne sa rozpráva aj na poradách a všetci to musia vedieť, lebo mám dosť vymeškaných hodín a aby si teda nemysleli, že blicujem :D a občas mi dajú nejakú úľavu ;) ale tak to závisí od každého učiteľa, že či ti dá nejakú úľavu alebo nie..

5qo

boba77 nechaj mi ked tak mail,alebo niaky kontakt ak chces odporucit. s tou eav diagnostikou mam asi dve zle skusenosti v bratislave kde mi nezistili bud prakticky nic ale rozne od laboratorynch testov a nepomohli a potom mam jednu dobru skusenost kde mi jedna pani zistila pricinu reumy zapalu srdcovehu svalu a aj aury ocnej. prisiel som k nej cez referencie od rodiny takze mam dostatok osobnej skusenosti s nou a vzdy sa presne trafila diagnostikou(ktora bola dokazatelna laboratornymi vysledkami bola dokazana). ja som takeho nazoru ze eav sa u nas povazuje za absolutne sarlatanstvo lebo ludia maju zle skusenosti pretoze to tu robi hocikdo po par hodinovom kurze-ja som bol dokonca u niakeho dost stare pana (v Ba-nechce sa mi googlit jeho meno)ale na stranke uvadza ze je myslim prezidentom EAV na slovensku ci nieco take a nezistil mi tym vobec nic a on by to mal teoreticky vedet u nas najlepsie. tato pani kam chodim ja ta vela cestuje a vzdelava sa v tomto v zahranici tak asi preto ej v tom lepsie ostatni to pravdepodobne robia u nas po takom dvoj hodinovom kurze od niekoho kdo to poriadne ani nevie. ja dam na osobne skusenosti a dochadzam za nou 130 km ale oplati sa mi to.ak sa chces o tom poradit nechaj mi mail rad ti pomozem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleroza multiplex - Fórum - ZDRAVIE.sk