Skleroza multiplex

nefinka

ahojte všetci, berie tu niekto z vas copaxone? mne ho dali teraz, po tom, čo po 2rokoch mi uz rebif22 neucinkoval ako mal a 44ku som odmietla.chcem sa spýtat,ak je tu niekto, kto má copaxone, či máva z toho neustále točenie hlavy..??

RNG

Nuz je hromada dosial viacmenej neznamych virusov, ktore si zatial medicina vseobecne nevsima a nediagnozuje, a dnes zijeme v case tichych viralnych epidemii. Preto tu tak zdoraznujem si zvysovat viralnu imunitu.
Je dalsi prostriedok na trhu na to, vyrobok z kokosoveho oleja, monolaurin. Vrele odporucam, lebo je ucinny na odmaskovanie a tym nicenie virusov, ale jeho ucinnost je aj na mnohe bakterie a plesne. Pritom je to vlastne forma potraviny
V buducnostim ocakavam, ze mnozstvo virusov , co mame v tele a co obiehaju dnes globalne, budu spojene s roznymi chorobami, od rakovin az po tieto zahadne takzvane "autoimunne"

t4nick4

u mňa to tiež vedel len triedny, ale potom som zistila, že to vedia už všetci, aj tí čo ma neučia :D ale to je pravda, že niektorí sú veľmi ohľaduplní ku mne :)

sydney

u mna to vedia na studijnom,ale ulavy nemam ziadne. a profakov to vie absolutne minimum - ale kedze to vedia,tak su ku mne aspon ohladuplnejsi,ale nejako extra potrebu hovorit to nemam,len v pripade precerpania povolenych absencii :)

Majlo2

No o mne to nevedia snáď iba triedny, že niečo mám ale podla mna ho ani nezaujima a už ani nevie ako sa ta choroba volá. A ani doktor nejako nezdôrazňuje aby o tom vedel každý vyučujúci. Tak neviem či mám nárok na nejakú úlavu alebo nie.

t4nick4

to by asi všetci profesori mali vedieť, nie? lebo o mne sa rozpráva aj na poradách a všetci to musia vedieť, lebo mám dosť vymeškaných hodín a aby si teda nemysleli, že blicujem :D a občas mi dajú nejakú úľavu ;) ale tak to závisí od každého učiteľa, že či ti dá nejakú úľavu alebo nie..