Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

5qo

jedine zahravanie sa zo zdravym su lieky. hovoris totalne z cesty pretoze profituju jedidne drpgpve firmy.a doplnky aspon nesposobuju dalsich x zdravotnych problemov ako lieky. najadnej strane tvrdis ze doplnky vobec neucinkuju a potom ako kazia zdravie,tak si vyber uz konecne, v kazdej druhej vete si odporujes. a uz nebudem reagovat lebo bavit sa s niekym kdo o tom nic nevie a jeho tvrdie sa rodi cisto v jeho hlave a nevie to ani niak dolozit alebo dokazat ale je to podla neho tak pretoze si to mysli to nema zmysel sa bavit s niekym takym,max sa krasne a nech ti je dobre v tvojej pravde a realite ,ahoj,a inak toto forum vzniklo na to aby tu niekdo niekomu poradil odovzdal skusenosti dal nove moznosti na vyrienie zdravotnych problemov a nevzniklo preto aby tu obmedzeni ludia davali dary typu chodte k lekarovi,to by snad kazdeho napadlo bez tvojej uzasnej rady. takze ak nemienis nikomu radit tak by si sa mohol zdrzat tvojich trapnych komentarov,uz sa k tebe nevyjadrujem ja sa snazim aspon niekomu poradit

Antony

ok pan vsade bol a vsetko skusil. Skusat nove veci je fajn ale ked ide zo zahravanim sa zo zdravim ked sa ludia vo viere obracaju na nejake olejceky to az tak fajn nieje ak to moze niekomu uskodit. A hlavne ber na vedomie ze aj producenti roznych suplementov niesu charita a tiez na tom zarabaju. Zle na tom je ze zarabaju na nestasti druhych.

5qo

no ja som vyskusal kopec tychto veci z tejto oblasti co su popierane , utajovane a osocovane medicinou(doktormi) a inymi dealermi drogovych firiem,a zistil som kolko z nich bolo ucinych a bolo to klamstvo,oni maju na svojej strane media a co sa povie a napise v mediach je automaticky pravda tak sa tazko presviedca ludi,ale niet nad vlastnu skusenost

Antony

Myslim ze ani nic nekonvencne tuto chorobu zatial nevyliecilo. A ak by nieco take bolo tak uz davno by to vyslo na svetlo bozie. A dotycny by za to dostal kredit. Takze ak o niecom vies tak von s tym. Overit kontrolovane v double blind tests. Inak je to iba sarlatanstvo

Antony

Myslim ze ani nic nekonvencne tuto chorobu zatial nevyliecilo. A ak by nieco take bolo tak uz davno by sa niekto toho chytil a minimalne sa snazil dokazat. Ver mi ze by za to dostal kredit.

5qo

no mas pravdu radsej sa drzat konvencnej mediciny a liekov ktori tuto chorobu len liecili ale este nikdy nevyliecili, urcite by si bral aj ty tuto prognozu keby s ta to tykalo-dozivotne sa liecit a nepokusat sa vyliecit

Antony

Myslim ze uplne najlepsie sa orientovat na "vierohodne" zdroje ako wikipedia a nejake "mudre" osobne nazory od RGN, 5qo ktory prekladaju wikipediu. Myslim ze nebezpecenstvo je v tom ze niekto kto je prave diagnostikovani a chyta sa kazdej slamky v snahe sa uzdravit nakoniec sa vykasle na akukolvek liecbu a dostane sa do horsieho stadia.

5qo

antony ozon pouzivaju lekari,a aj u nas aj ked zatia llen na problemy s chrbticou. ja hovorim len co by som ja robil keby som mal tuto diagnozu.ale rozhodne kazdy kdo ma rozum by nepocval lekarov kedze onitvrdia ze to leicit nevedia a ani pricinu nevedia. odporujes si v tom ze tvrdis ze toto co sa tu tvrdi je blbost ale pri tom hovoris o tom ze potlacanie imunity to tlmy a ze preto to nemoze byt pravdaa praveze moze kedze bez imunity neni atak patagoenu. a ako sa preprogramovala imunita na vlastne telo tak ako vysvetlis niektorych vyliecenych -to by snad nebola vratne nie?a ak sa daju virusi tak lahko detekovat preco sa nedaju zistit biopsiou ale len cez proti latky co moze byt falosne pozitivne a falosne negativne.je to snad logicke ze ked je nieco v tele co tam nema byt ze to telo napada -to ze to tam clovek nevie najst este neznamena ze to tam neni ,ale to je kazdeho vec co s tym bude robit ,ked chcu chodit ludia k lekarom zo smrtelnou chorobou a nehat si len potlacat symptomy a nespravit nic pre vyliecenie a ani to neskusit to je kazdeho vec ked si svoj zivot nevazi

RNG

antony, najprv si prestuduj co su to interferony a ako vlastne pracuju v tele.
Na uvod aspon
en.wikipedia.org
A to nie je potlacanie imunity, prave naopak. A to som tu chcel zdoraznit.

Lekari v minulosti robili hromady chyb, nakoniec su to len ludia, a pouzivali metody a nazory, ktore dnes vyzeraju vyslovene smiesne. A boli si tiez okolo toho uplne isti.A ine nazory nazyvali sarlatanske,, ktore dnes uznavaju ako "jedine" spravne.
Nuz nevidim ziadny dovod, aby sucasne teorie a prax v buducnosti nevyzerali rovnako smiesne.
Alebo si myslis, ze teraz su uz tak hrozne dokonali, ze nerobia ziadne chyby a v buducnosti sa uz nic nebude musiet menit na tych dnesnych "uplne dokonalych a neomylnych nazoroch a tzv faktoch"?
Nuz ja si to nemyslim, hlavne ked su lekari, reputabilni, ktorych nazory tu uvadzam, lebo organizovana medicina napriek ich uspesnej praxi ich metody odmieta uznavat.
Ja som videl za svojho zivota hromadu tych nazorov padat .

Takze neviem, kto je tu vlastne sarlatan.
A co sa toho tyka, ja tu uvadzam len rady roznych lekarov, rozhodne za ne neberiem zodpovednost, o to viac, ze ani lekari neberu zodpovednost za svoje odporucene lieky a dnes stvrty dovod pre smrt su nasledky skodlivych postrannych ucinkov liekov. A nevidel som, ze by lekari, co ich rutinne predpisuju skoncili vo vazeni za neumyselne zabitie.
Pricom podla statistik na potravinove doplnky v roku 2008 NIKTO v USA nezomrel, na nakazy z potravin 5600 ludi a na nasledky predpisanych liekov 120 000 az 400 000 podla roznych lekarskych oficialnych zdrojov.
A ja tu radim len potravinove doplnky, lebo toto organizovana medicina uplne prehliada a ludia maju pravo na informacie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleroza multiplex - Fórum - ZDRAVIE.sk