Skleroza multiplex

Rheinecker

Keď niekto nevie, čo je CCSVI, tak ho nechajte tak. Toto celé nieje na srandu. Je to fórum a ľudia by tu mali komunikovať a dávať si rady. Žiaľ aj zakomplexovanosť sem patrí aj depresie a zlé zvládanie situácie. Treba to rešpektovať a snažiť sa pomáhať. Link na opis CCSVI:

www.angio.sk

Majlo2

Z normálnej témy sa to tu dosť zvrhlo na hádku, tu je ten kontakt. Snáď sa potom dozvie aj ja niečo než len nejaké žvásty.
meno.priezvisko10@gmail.com

t4nick4

lenže z toho čo tu stále píšeš sa zdá, že ty sa stále len ľutuješ...tými pesimistickými rečami tu naozaj nikto nikomu nepomôže (aspoň psychicky)

tina78

podla mna sa netreba stale lutova
nemam rada ludi co sa stale lutuju
treba prijat realitu a dufat ze konecne vynajdu nejaky ucinny liek
ale samozrejme hoc co ja poviem
zacnete tu do mna skakat
tak prajem pekny den

t4nick4

ja som tiež už toľko sledovala na nete a prvýkrát som tu čítala o CCSVI...no ale nakoniec som zistila, že možno nemám ani SM, ale nejako choré srdce...

sydney

ja osobne som na nete furt a hladala si vselico,ale o CCSVI som sa dozvedela az teraz. bohuzial,ako pozeram toto forum, tak sa tu zatial iba kyda na vsetko,kopa ludi tu je zakomplexovanych,myslela som,ze tu sa ludia aspon podrzia,ale clovek sa tu nanieco spyta a hned ho sprdnu. bohovske forum

martin82

Nejak mi zblbla Opera, pri kazdom F5 mi to hodilo na novo ten isty prispevok, tak sa ospravedlnujem za SPAM. Poprosim admina o vymazanie duplicitnych prispevkov, thanx.