Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solárium alebo samoopaľovacie mlieko?

blbina

čo to splietate s tymi znamienkami...?!? pekna blbina...navyše slnko škodí viac ako solarko... pekne pite baby mrkvovu šťavičku,abo beta karoten... nedajte sa odradiť... niečo otras cmerove baby v lete...

Tina11

Skus napr. Nivea samoopalovaci, je taky riedeny, opaluje postupne, takze nemas vobec flaky, len treba dobre rozotriet, je dobre si predtym nakremovat s mastnejsim kremom lakte, dlane, prsty (hlavne medzi), kolena a kotniky. Ruky potom umyt mydlom. Maju odtiene pre bledu aj tmavsiu pokozku. Pokozka je po samoopalovacich trochu suchsia, tak sa treba kremovat. Mozes kombinovat so solarkom, ale fakt neprahanat, robia sa z toho rychlo vrasky.

levicaaaaa

dámy, a na čo je vám to solárko??? o pár rokov bude rakovina kože na popredných priečkách v príčinách smrti slovenských žien...

ja som bledá ako snehulienka, ale v živote by ma nenapadlo vstúpiť do solárka

je to škodlivé a povie vám to každý lekár... ale tak samozrejme, len sa pekne opalujte a solárkujte, o pár rokov sa vám to vráti v podobe kožných problém, rakoviny a predčasného starnutia...

sasha19

cavte babenky:D ja som zo solarkom spokojna,len to netreba ponahlat,no ked chcete terz na jar chytit taky fajn odtien aby ste sa pripravili na leto tak solarko je fajn...ja som taky typ co sa aj na slnku hned rychlo opali pekne do hneda tak podobne u mna funguje aj solarko...na prvy krat do solarka teba ist tak na 2-3 minutky,keby vam tam bolo zle tak si to mozete same vypnut...a opalite si aj nozky aj stehienka:D vacsinou to byva takto: solarko kde stojite vas opali skor od pasa vyssie-brucho ramena a tvar..no a v tych co sa lezi tak tam chytaju viacej nohy..ale u kazdeho je to ine..no tak prvy vstup na take 2-3min..potom na 5 a potom na 7,10...len to neprehanajte lebo nieje nic horsie ako presolarkovana babenka:D

klaudia caja

ahojky ja ti mozem povedat len tolko ak nemas znamienka alebo nieco preco by si do solarka nemohla ist chod jednoznacne do solarka lebo samoopalovaci krem zanechava flaky ja som pouzivala a mala som flaky us sa bojim dat na sebe samoopalovacie mlieka tak tak.....:}

thalia2333

dakujem za radu ale pouzivala som samoopalovaci krem a mala som po tele flaky neviete mi poradit nieco lepsie dakujem:}

klaudia caja

prosim poradte mi mam materske znamienko takej tmavo hnedej farby a neviem ci mozem ist do solarka prosim vas o radu :}

moni25

Thalia, radsej neriskuj, kup si kvalitny samoopalovaci krem a solarku sa vyhni oblukom, staci si pozriet reportaz z 15.02.2010 v spravach na markize o prieskume na UV.... normalne su uz max. skodlive a ak nesplnaju normy, je to ako kopat si hrob......

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solárium alebo samoopaľovacie mlieko? - Fórum - ZDRAVIE.sk