Solárium alebo samoopaľovacie mlieko?

tina

opali ma v solarku aj napriek tomu ze pouzivam samoopalovacie mlieko alebo mam na tvari make-up?alebo radsej mam pockat kym mi to vybledne a az potom tam zajst,popr. mam sa odlicit pred vstupom do solarka?

tatinka

regina,
nie je potom vidiet rozdiel medzi miestami kde mas samoopalovacie mlieko a kde si opalena od slniecka? chystam sa v lete na dovolenku a uz teraz mam problem s tym, ze budem pekne hneda a zadocek bude bielyyy....=((

slahacka 189

ja som urcite skor za solarko ako za blbe samoopalovacie kremy.... vzdy po nich ostanu flaky... a solarko? lahnes a uz len relaxujes... par krat si polezis a budes hneda...:-DDD

studentkaaa

brigadovala som v solarku a kedze nemam rada opekanie na priamom slnku,mozem len odporucit.ale potom to nesmies kombinovat solarium a slnko,lebo to skodi pokozke...
solarium pomaha aj pri bolestiach chrbtice, vyhrievanie krizov,atd

regina

ja mam mlieko s kvapkou opalovacieho kremu, a je to dobre najma v oblastiach, na ktorych mas plavky ked sa opalujes :) je to od Garnier takej zltej farby :P zářivá pleť :) a nemam ziadne flaky a este aj dobre hydratuje pokozku :) len treba potom poriadne umyt ruky aby nemali zlty nadych :D dlane myslim

gabrielkaaaaa

nooooooooooooooo mne samoopalovacie mlieko vobec nepomaha!!!!!!!!!ja si natriem celu ruku a biele ako to bolo....no ja neviem...a pouzivam tie kvalitnejsie!!

sedmikraska

Treba pouzivat kvalitnu kozmetiku do solaria, ktora sa postara o kozu a aj urychli a udrzi zhnednutie. Je to sice drahy spas, ale solarko je uz raz take. Mam ho tiez velmi rada hlavne v zime sa tam chodime s priatelom vyhrievat.