Preco ma nevzrusuje milovanie priatelom?...:-(

Príspevok v téme: Preco ma nevzrusuje milovanie priatelom?...:-(
missisipi

Ahojte,mam taky problem-vlastne ani neviem ci problem..Ale..mam priatela s ktorym sme skoro 3,5roka, velmi ho lubim, je nam spolu krasne..sem tam to trochu zaskripe,ale inak vsetko v pohode..Zacali sme spolu sexualne zit asi po 4mesiacoch a od zaciatku ma milovanie s nim bolelo,aj ked bol citlivy, a boli ma to doteraz..Pacilo sa mi to,ale nikdy som nedosiahla orgazmus..A teraz mam za poslednu dobu, pocit,ze ma s nim milovanie vobec nevzrusuje, ked pri mne nie je, myslim na neho, lubim ho, ale ked sme spolu, vobec po nom netuzim, predtym som po nom tuziavala ked bol v robote a teraz nic..Neviem cim to je, skusame aj nove veci a nic..On to neviem..Mam strach ci nie som divna..alebo nezacinam byt frigidna alebo co..Co mi moze byt?Co mam robit aby sa to zmenilo?Poradte prosim..

usiko

no, ak nemas chut na sex, a beries B6, upravi sa to....mne to funguje, ale ja beriem antijoncepciu....tak drzim palec....inak, moze to cele byt sposobene tym, ze matze len kondom, ja beriem antikonc. uz asi 10 rokov a sex je skvely, priatel vyvrcholi do mna a neexistuje ziaden stres, ze otehotniem....mozno mas tam psychicky blok a nevies sa uvolnit, ak ked si myslis, ze si uvolnena, podvedome sa bojis....a ak ti niekto povie, ze antik. je svinstvo, tak nevie o com je rec, lebo vdaka nej, a to uz mam 29 rokov, neviem, co je cysta, myom a podobne problemy....tak do toho, drzim palce....

missisipi

no a som zase tam kde som bola-neviem sa proste asi dobre vzrusit..a ked som aj kedysi byvala, aj tak ma to bolelo..Ale teraz moj hlavny problem je ze preco ma nic neczrusuje..?Myslis,ze clovek sa aj moze stat frigidnym?

missisipi

Bola som,mi povedala ze vsetko mam v poriadku..ze ked ma to boli, nech vyskusame inu polohu_len vtip je v tom ze toto je jedina poloha pri ktorej ma to boli znesitelne..Akoze ked uz je vo mne tak ma to prestane boliet (za predpokladu ze sa milujeme po dlhsom case-lebo kebyze viackrat po sebe,tak ja vtedy), ale ked ide do mna..au..

missisipi

No to ja priatel by sa najradsej miloval bez predohry za dve sekundy..My ani moc neskusame,lebo ma kazda poloha brutalne boli, mam pocit ako keby to trhalo napoly,jedine klasicka poloha je taka ze sa to boli menej..No ja som ten skoro org.mala pred 3rokmi, ked sme sa "jasili"v parku..

mmimiky

missisipi vie o tom jasne, ze vie mne skor pripada, ze sa mi malo venuje lebo ja potrebujem asi vela pozornosti co sa tyka toho, jemu staci trosku a sa vzrusi no mne nie skusat no skusat musime vzdy nieco nove a hlavne polohy no skoro som orgazmus mala z nohami hore inac nic...

missisipi

boze, tak dlho?Ja asi mesiac-2-mozno viac..ale asi nie viac..A tvoj priatel o tom vie?Mne ani nejde o dosiahnutie orgazmu,nikdy som ho nemala,myslim pohlavnym stykom,no skoro raz..inak ma priatel dokazal "urobit"rukou..ale teraz mam pocit ze je mi neprijemne uz aj to..Predtym aj ked som nic nemala,vychutnavala som priatelov orgazmus a mala som taky psychicky orgazmus..teraz nic..A snazis sa nieco robit alebo si nevies rady ako ja?