menštruácia!!!

Príspevok v téme: menštruácia!!!
maaasa

ahojte!!! uz je to par rokov co kazdy mesiac mam velke bolesti pri menstruacii, je to strasne!! jednoducho mi to strpcuje zivot, prezivat take silne bolesti kazdy jeden mesiac!! preto vas prosiiiiiiiiiiiiiiiim, neviete nieco, co zarucene pomoze??? ked mne ani tie tabletky, ako je Panadol, Panadol extra, Panadol femina nejako nezabera!! ja uz som zufala!! len mi prosim vas neradte hormonalnu antikoncepciu, lebo tu RAZANTE odmietam!! a inak, nepomahaju ani horuce obklady a horuci kupel!! dajte nieco zarucene dobre!! neverim, ze v dnesnej dobe a neexistuje nieco a budem mat po bolesti!! aj nejake dobre tabletky alebo take cosi!! fakt mi moc moc pomozete!!! dakujem!!!

mr

ahojte,mate skusenosti s liekom Agnucaston?Vraj je to len vytazok z Vitexu jahnacieho ,nic umele ,kto nechce HAK a pomaha to zenam aj pri bolestivej menstr.Lekar to vraj predpisuje mladym dievcatam aj 13roc.Pomaha aj pri bolestivych prsnikoch,problemoch s menstruaciou.Toto ste uz skusali?Ja zacinam,kedze caj nepomaha ,ak mate skusenosti s tymto liekom ozvite sa.

RNG

Vsetky doplnky z USA maju na sebe dolozky, ze nie su pre deti.
Tato dolozka bola vynutena farmaceutickou lobby s odovodnenim, ze v tejto koncentrovanej forme mozu hlupe male deti zobrat privelku davku a poskodit si zdravie.
Potravinove doplnky su totiz na volnom trhu a mozu si ich kupit aj male deti ako cukriky!
Inac yam pouzivaju mexicky indiani podobne, ako my zemiaky,vo velkych kvantach, takze tento vyrobok specificky(cisty suseny koren)nemozno predavkovat ani hrstou toboliek.

RNG

Yam je zdrojom diosgeninu, ktory vie telo premenit na rozne hormony a tym vyrovnat rozkolisane hladiny.
Hormony mame kazdy, pre yam je pouzitie dokonca aj pre muzov na upravu hormonov.

sedmikraska

Jaj holky vyskusajte naozaj vsetko, fuj normalne si to viem spomenut ako vam teraz je. Skvrnka aj ja som zacala brat HAK a nespavala som s nikym, chcela som sa len zbavit tej bolesti. A to suchanie bruska mi tiez pomohlo.

maaasa

ahoj, vdaka!! len akurat pozeram, ze ten yam nie je pre osoby mladsie ako 18 rokov a ja 18 este nemam!! takze to asi nebudem moct uzivat, vsak???

skvrnka

Diki RNG:-) Tie pripravky by sa dali zaohnat napr.v bio obchode? lebo neviem co je to doplnkovy ochod.
No dufam ze to je aj v mojom pripade hormonalne... ja si myslim, ze infekcia to nebude, nema odkial. No a cysty ako by mi zistila gyn., ked som panna. Boze ja tam nechcem preto hlavne ist! Bola som pred 3 rokmi, to som mala 18 a ked sa ma pytala ci som mala "pomer", tak ppo mojom nie sa velmi cudne zatvarila. Ze ci som sa ani nepokusala... Tak teraz ked mam 21 a stale nic, tam urcite nepojdem.
Snad nam tie veci co si napisala RNG, pomozu. Musela osm aj teraz vstat z postele, lebo od bolesti nemozem ani lezat, nieto spat:-((

RNG

Mexicky jam a senovka grecka obsahuju latku Diosgenin, ktoru vie telo premenit na DHEA(dehydroepian drosteron), a z neho na ine hormony, podla potreby.
Takze yam je "polotovar" na hormony.